Klar Prací prášek na barevné prádlo Color 1,375 kg

Klar Prací prášek na barevné prádlo Color 1,375 kg

  • Značka: Klar
  • Balení: 1,375 kg
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Certifikáty: ECO GARANTIE
  • Bez DPH 194 Kč

Prací prostředek Klar Color na barevné prádlo je účinný a zároveň šetrný k samotnému oblečení, i k pokožce celého těla. Díky obsahu přírodních tenzidů je možné prášek používat i při programech s nižší teplotou kolem 30 - 60 °C.

Základ prášku tvoří rostlinné tenzidy v kombinaci se sodou, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu. Ta účinně a zároveň šetrně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu. Prací prášek prádlo příjemně změkčí, bez nutnosti přidat aviváž, obsahuje totiž rýžový škrob, který textilní vlákna přirozeně zjemní. Prací prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií, a je tak vhodný pro osoby s citlivou pokožkou, alergiemi i pro malé děti.

Tip: Při odolných skvrnách použijte nejprve mýdlo Klar na skvrny.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do dávkovače pračky 30-50 ml pracího prášku. Balení prášku vystačí přibližně na 22 pracích cyklů.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Citrate, Sodium Bicarbonate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Potassium Cocoate, Sodium Silicate, Dinatriumdisilikat, Sodium C12-18 Alkyl Sulfate, Lauryl Polyglucose, Rice Starch, Sodium Polyaspartat

Možné alergeny: Sodium Citrate, Sodium Silicate

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Prášek na praní 12,5 kg

Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Prášek na praní pečuje o všechny druhy textilu díky jemnému přírodnímu složení bez obsahu fosfátů. Prášek je vhodný pro praní bílého i stálobarevného prádla při teplotách od 30 do