Sodasan Prací prostředek na vlnu a choulostivé prádlo 500 ml

Sodasan Prací prostředek na vlnu a choulostivé prádlo 500 ml

Prací prostředek na vlnu a choulostivé prádlo je skvělým pomocníkem pro pravidelné praní nejenom vlněného, ale také hedvábného a mohérového drobného prádla.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Prací prostředek Sodasan na vlnu a choulostivé prádlo je skvělým pomocníkem pro pravidelné praní nejenom vlněného, ale také hedvábného a mohérového drobného prádla. Jemné přírodní složení lehce vymyje nečistoty a zároveň o jemnou textilii pečuje, chrání její barvu, pružnost i tvar.

Koncentrovaný tekutý prostředek šetrně pere jemné prádlo díky kombinaci rostlinných tenzidů a kamenné soli. Spojení těchto látek účinně rozpustí i odolné nečistoty a mastnotu, současně nevyšisuje barvy ani nepoškodí strukturu prádla. Zanechá drobné jemné prádlo hebké na dotek a příjemně citrusově provoněné esenciálními oleji.

Použití: Na várku prádla přidejte do dávkovače pračky 30 - 40 mililitrů pracího koncentrátu. Při ručním praní použijte 20 mililitrů koncentrátu na 10 litrů vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Voda (>30% %) , Aniontové tenzidy (5-15 %) , Neiontové tenzidy, Ethanol, Kamenná sůl, Lecitin, Citráty, Éterické oleje

Možné alergeny: Ethanol, Citráty, Éterické oleje

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Výrobce: Sodasan Wasch- und Reinigungsmittel GmbH, Rudolf-Diesel-Str. 19, 26670 Uplengen Německo, www.sodasan.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?