Ayuuri Natural Prášková maska Multani Mati 100 g

Ayuuri Natural Prášková maska Multani Mati 100 g

  • Bez DPH 84 Kč

Přírodní prášek s obsahem hlinky Multani Mati efektivně vstřebává nadbytečný kožní maz. Normalizuje metabolismus pokožky a do hloubky čistí pleť bez jakéhokoliv podráždění či vysušení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ayuuri Natural Prášková maska Multani Mati se skládá pouze z čisté přírodní hlinky, jež vyniká svými mimořádnými vlastnostmi při čištění pokožky. Maska neobsahuje žádné syntetické ingredience, barviva či konzervanty, a je proto vhodná na všechny typy pleti včetně citlivé. Nedráždí pokožku a čistí ji maximálně v souladu s jejím přirozeným metabolismem.

Minerální hlinka Multani Mati je základní složkou mnoha pečujících pleťových produktů ájurvédy. Jde o hlinku podobnou kaolinu, jenž je tvořena rozkladem sopečného popela, který je velmi bohatý na minerální látky a stopové prvky, které mají příznivý vliv na kvalitu pokožky. Multani Mati zároveň provádí i jemnou exfoliaci a navrací pleti zářivý vzhled.

Tato hlinka má vysokou absorpční schopnost, proto se tradičně využívá pro očistu pleti se sklone k nadměrnému maštění. Skvěle vstřebává nadbytečný kožní maz, a normalizuje tak stav pokožky. Mimojiné napomáhá také odplavovat toxiny z těla a obnovovat tak přirozenou revitalizační schopnost pleti. Vaše pokožka bude opět rozjasněná, dokonale čistá a hedvábně jemná.

Použití: Vezměte 20 g prášku, přidejte teplou vodu a vytvořte jemnou pastu. Navlhčete obličej teplou a vlhkou látkou a vysušte. Pastu naneste na obličej. Vyhněte se kontaktu s očima. Nechejte působit maximálně 20-25 minut. Důkladně smyjte teplou vodou. Používejte 1-2x týdně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Solum Fullonum

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Složení: bez lepku, bez parabenů, bez vůně, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka

Výrobce: Ayuuri natural, Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road , NW10 9ST Willesden, London Velká Británie, tel: 02084590909, www.ayuuri.co.uk

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?