Bomb Cosmetics Přírodní glycerinové mýdlo 100 g

Bomb Cosmetics Přírodní glycerinové mýdlo 100 g

  • Značka: Bomb Cosmetics
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Přírodní glycerinová mýdla s širokým výběrem variant: passionfruit, pearl barley vanilla, go mango, blackberry, pink marmelade, castaway, rose garden, addictive, petal pusher, crystal waters, orange zest, strawberry fields, lime sublime, lemon meringue a další. Všechna glycerinová mýdla jsou ručně vyráběna na glycerinové bázi, která je odvozena z palmových ořechů a oleje. Nejen že je glycerin přír

Přírodní glycerinová mýdla s širokým výběrem variant: passionfruit, pearl barley vanilla, go mango, blackberry, pink marmelade, castaway, rose garden, addictive, petal pusher, crystal waters, orange zest, strawberry fields, lime sublime, lemon meringue a další. Všechna glycerinová mýdla jsou ručně vyráběna na glycerinové bázi, která je odvozena z palmových ořechů a oleje. Nejen že je glycerin přírodní ingrediencí, ale mýdla jsou díky němu šetrnější, více pění a méně vysušují pokožku. Navíc skvěle vypadají, jsou různě barevná, a proto velmi snadno upoutají pozornost. Glycerinová mýdla obsahují esenciální oleje, které jim dodávají blahodárnou účinnost. Řada mýdel oslovuje zákazníky všech generací, nabízíme je v klasických květinových vůních, ale i pestře barevná obsahující třpytky. Obrazce uvnitř jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako glycerinová mýdla, nejde o žádné zbytky nebo hmotu nepoužitelnou při sprchování či koupeli.

certifikáty:
vhodné pro: každodenní mytí pokožky
konzistence: tuhá
barva: různá
balení: papírový obal

použití: Užívejte stejně jako normální mýdlo.
složení: glycerin, esenciální oleje, rostlinné extrakty

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, která je jejím výrobcem. Založili ji James Mooore a Robert Philpott a začátky jejich podnikání byly docela skromné. Rozhodli se využít poznatků aromaterapie ve formě, která by byla pro zákazníky pohodlná, ale využívala všech blahodárných aromaterapeutických účinků. Uvedli proto na trh řadu šesti balistiků, které okamžitě zmizely z pultů. Od té doby společnost Get Fresh neustále rozšiřuje svoji nabídku i o organické výrobky a sklízí se svými výrobky úspěchy po celém světě. Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svoji kvalitou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí.

kontakt na výrobce:
Get Fresh Cosmetics Ltd t/a Bomb Cosmetics
Unit 4, Wallisdown Industrial Estate
502 Wallisdown Road
Bournemouth
Dorset
BH11 8PT
cart.bombcosmetics.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: