Sonett Prostředek na odstranění skvrn na vlně Wool Care 300 ml

Sonett Prostředek na odstranění skvrn na vlně Wool Care 300 ml

  • Bez DPH 156 Kč

Prostředek pro odstranění skvrn z vlny, hedvábí a dalších jemných materiálů spolehlivě odstraní odolné nečistoty. Zároveň díky obsahu lanolinu a olivového oleje o jemnou tkaninu pečuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Prostředek Sonett pro odstranění skvrn z vlny, hedvábí a dalších jemných materiálů nejen že spolehlivě odstraní odolné nečistoty, ale zároveň díky obsahu lanolinu a zmýdelněného olivového oleje o jemnou tkaninu pečuje.

Pravidelné používání prostředku zjemňuje vlněné oblečení a navrací mu příjemnou měkkost a hebkost a také chrání oblečení před ztrátou tvaru. Prostředek pro odstranění skvrn můžete přidávat pravidelně do každého praní.

Díky přírodnímu složení bez přidaných chemikálií je prostředek na odstranění skvrn účinný, ale zároveň šetrný k jemným materiálům i k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje.

Použití: 1-2 lžíce prostředku rozpusťte v teplé vodě. Znečištěný textil nechte namočený 30-60 minut, přemáchněte v čisté vodě a nechte volně uschnout.

Tip: Prostředek pro odstranění skvrn můžete použít i pro praní bavlněných plen.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lanolin (15-30 %) , Zmýdelněný olivový olej (15-30 %) , Cukerný tenzid (5-15 %) , Cetearyl Alkohol, Rostlinné zahušťovadlo, Levandulový olej (1 %)

Možné alergeny: Levandulový olej

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Složení: bez syntetické parfemace

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5, D-88693 Deggenhausen Německo, www.sonett-drogerie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?