Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

SENS Protein bezlepkové těstoviny s cvrččí moukou čočkové 200 g

SENS Protein bezlepkové těstoviny s cvrččí moukou čočkové 200 g

Značka: SENS
Balení:
90
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Těstoviny z červené čočky a cvrččí mouky s 30 g proteinu dodají spoustu bílkovin a vlákniny a mají nižší glykemický index oproti běžným pšeničným těstovinám. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bezlepkové těstoviny s cvrččí moukou a červenou čočkou SENS dodají spoustu bílkovin a vlákniny a mají nižší glykemický index oproti běžným pšeničným těstovinám. Vytvořeno pro ty, kteří si chtějí vychutnat těstoviny bez výčitek.

Těstoviny z cvrččí mouky obsahují oproti běžným těstovinám výrazně méně sacharidů a naopak mají vyšší podíl proteinu. Zároveň jsou přirozeně bezlepkové. Stačí přidat vaši oblíbenou omáčku a ani maso není potřeba! Výživné jídlo máte na stole do pár minut.

Víte, že hmyz obsahuje vysoké množství proteinu a je bohatým zdrojem antioxidantů, aminokyselin, vitaminů a minerálů? A že se označuje jako superpotravina budoucnosti? 

A co víc - cvrččí protein je stejně kvalitní jako ten v hovězím mase, na jeho produkci je však potřeba 12x méně krmiva, 15x méně půdy, 2000x méně vody a vytváří 100x méně skleníkových plynů. Je to šance udělat něco pro vlastní zdraví i životní prostředí. Mimojiné cvrčci na farmě dostávají přírodní krmivo bez antibiotik, mají dostatek životního prostoru a jsou zpracovaní s humánním přístupem.

Společnost SENS se chopila výzvy a rozhodla se zatočit s neudržitelnou produkcí masa. A proto postavila největší cvrččí farmu na světě! Vyzkoušet tak můžete skvělou, vysokoproteinovou a udržitelnou alternativu stravy ve formě snacků, tyčinek či mouky pro pečení těch nejlepších koláčů. Ochutnejte budoucnost!

Příprava: 4 minutová rychlá příprava!

Tip: Cvrččí protein je super výživný, ale neovlivní výslednou chuť těstovin.

Upozornění: Konzumace cvrčků může lidem alergickým na měkkýše, korýše či roztoče vyvolat alergickou reakci. Může obsahovat stopy sóji. Skladujte na suchém místě do 25°C.

Výrobce: SENS Foods CZ s.r.o., Pernerova 51 , 18600, Praha, Česká republika

Složení:

mouka z červené čočky (90 %) , cvrččí mouka (Acheta domesticus) (10 %)
Z blogu (1)

SENS – cvrččí protein jako budoucnost stravování

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

mouka z červené čočky (90 %) , cvrččí mouka (Acheta domesticus) (10 %)