Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Pure Fiji Regenerační máslo Dilo 15 ml

Pure Fiji Regenerační máslo Dilo 15 ml

Skladem na pobočce

Regenerační máslo Dilo pečuje o pokožku celého těla, zjemňuje ji a chrání před dehydratací díky složení bohatému na množství exotických rostlinných olejů.  Ty udržují pleť zdravou a pružnou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Regenerační máslo Pure Fiji Dilo pečuje o pokožku celého těla, zjemňuje ji a chrání před dehydratací díky složení bohatému na množství exotických rostlinných olejů. Ty dodávají pleti potřebné živiny a vitaminy, pokožku zjemňují a udržují ji pružnou a zdravou.

Tělové máslo v sobě spojuje množství olejů z kokosu a makadamiových ořechů, bohatých na vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a vitaminů, obzvláště vitaminu E. Oleje pokožku zvláčňují a chrání ji před působením nepříznivých vnějších vlivů, dehydratací i známkami stárnutí.

Složení másla je navíc obohaceno o exotické oleje z kalaby a tungovníku moluckého, jež mají výborné regenerační a protizánětlivé účinky, eliminují podráždění pokožky a zanechávají ji příjemně jemnou. Regenerační tělové máslo aktivně pečuje o pokožku celého těla a skvěle ji vyživuje. Navíc ji příjemně kokosově provoní.

Použití: Malé množství másla rozpusťte v dlaních, aplikujte na vlhkou pokožku a lehce rozetřete. Používejte nejlépe po každé koupeli.

Ostatní kategorie: Dárky do 100 Kč, Přírodní kosmetika

Typy pokožky: citlivá pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Pure Fiji, Karsanji St 52 , Vatuwaqa, Fidži , tel: (+679) 337 3431

Nenašli jste to pravé? Co tohle?