MÁDARA Regenerační noční krém 1,5 ml

MÁDARA Regenerační noční krém 1,5 ml

Regenerační noční krém působí proti nadměrnému stárnutí pleti a stimuluje její buněčnou obnovu. Hloubkově hydratuje, podporuje regeneraci pleti během noci a pomáhá vyhlazovat jemné vrásky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Regenerační noční krém MÁDARA je bohatý na přírodní antioxidanty, díky kterým neutralizuje škodlivé látky z životního prostředí, působí proto nadměrnému stárnutí pleti a stimuluje její buněčnou obnovu. Zároveň pleť hloubkově hydratuje a podporuje její regeneraci během noci. 

Regenerační krém působí proti škodlivým důsledkům způsobených stresem, slunečním zářením a nečistým životním prostředím, a to díky výtažkům z bylinek jako měsíček, rakytník či heřmánek, které jsou bohaté na antioxodanty. Pleti zároveň dodávají vitaminy, bioflavonoidy a další biologicky aktivní látky pro její svěží vzhled.

Krém je také bohatý na mořské řasy, růžovou vodu, oleje z avokáda či jojoby a bambucké máslo. Tyto přírodní ingredience výživné a účinné látky, které přispívají k její stálé kráse, během spánku podporují její hydrataci a zanechávají ji příjemně hebkou a vláčnou. Hydratační a regenerační účinky krému pak také podporuje kyselina hyaluronová, která navíc vyhlazuje jemné vrásky způsobené dehydratací.

Použití: Aplikujte večer na vyčištěný obličej a krk. Pro dosažení lepších účinků je vhodné použít čistící tonika značky MÁDARA.

Ostatní kategorie: Pleťové krémy noční, Pleťové krémy

Typy pleti: anti age, normální pleť, suchá pleť

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?