Weleda Rozmarýnová koupel povzbuzující 200 ml

Weleda Rozmarýnová koupel povzbuzující 200 ml

Povzbuzující rozmarýnová koupel energizuje tělo i mysl. Rozmarýnový olej podporuje prokrvení pokožky, zatímco jeho příjemná vůně probouzí smysly a dodává novou energii.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Povzbuzující rozmarýnová koupel Weleda energizuje tělo i mysl. Rozmarýnový olej podporuje prokrvení pokožky, zatímco jeho příjemná vůně v kombinaci s esenciálními oleji probouzí smysly a dodává novou energii.

Rozmarýn je již po staletí používán jako přísada do koupele pro lepší prokrvení končetin, pomáhá od bolestí při revmatismu, a navíc působí antibakteriálně. Rozmarýnová koupel prohřívá celé tělo a zároveň povzbuzuje mysl.

Pro pocit nové, zdravé energie stačí krátká dvacetiminutová koupel. Navíc díky kvalitnímu přírodnímu složení rozmarýnová koupel pečuje o pokožku. Mýdlo z olivového oleje pokožku celého těla zjemňuje a pečuje o ni.

Tajemství koupele

V dnešní uspěchané době často dáváme přednost rychlému sprchování a podceňujeme význam důkladné koupele. Koupel s těmi pravými přípravky totiž působí nejen na naše tělo, ale také na psychiku, kdy vám pomůže konečně se uvolnit a zapomenout na starosti běžného dne, nebo vám naopak dodá potřebnou energii a vitalitu. 

Osvěžení pro tělo i mysl

Díky koupeli Weleda si pak tyto okamžiky vychutnáte naplno a necháte na sebe působit aromaterapeutické vonné silice, jež dokážou ovlivnit vaši náladu a aktuální rozpoložení. Rozmarýnová koupel Weleda vás jemným bylinným aroma, které zapůsobí na všechny vaše smysly. Povzbuzující koupel vám dodá potřebnou energii a probudí vás do nového dne.

Posilující koupel

Rozmarýnová vůně pomáhá harmonizovat vaši mysl a přinese vám skutečné uvolnění. Dá vám příležitost načerpat nové síly a revitalizuje vaše tělo i mysl. Tato koupel je ideální po náročném pracovním dni i po velkém fyzickém výkonu. Nechte na sebe působit lahodnou bylinnou vůni rozmarýnu a esenciálních olejů, která pomůže odplavit všechny vaše starosti.

Okamžitá úleva

Obsažený rozmarýnový olej má mnoho zajímavých schopností. Je velice oblíben díky tomu, že podporuje mikrocirkulaci v tkáních, čímž pomáhá stimulovat jejich metabolismus, urychluje hojení a přináší okamžitou úlevu při unaveném svalstvu. Díky posílení prokrvení zároveň celé tělo prohřívá, uvolňuje jej a zároveň působí také antibakteriálně. 

Použití: Do již napuštěné vany přidejte 2 lžíce Rozmarýnové koupele.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?