Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Naturado Růžová květová voda 200 ml

Naturado Růžová květová voda 200 ml

Růžová hoda vhodná pro všechny typy pleti má čisticí a zklidňující účinky, podporuje hydrataci a pleť celkově osvěží. Je vhodná také po opalování nebo po holení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Růžová květová voda Naturado je velmi univerzální, hodí se k péči o všechny typy pleti. Mezi její účinky patří to, že celkově regeneruje, posiluje pleť a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy. Můžete ji použít jako lehké tonikum, protože díky nulového obsahu alkoholu pleť nepodráždí ani nevysuší. Je vhodná také k osvěžení pokožky i vlasů kdykoliv během dne.

Růžový hydrolát pomáhá v pleti udržovat potřebnou hydrataci, krásně ji dočistí, tonizuje a bezvadně ji připraví na následnou péči v podobě séra nebo oleje. Má také zklidňující účinky, předchází zarudnutí pleti a celkově ji regeneruje a vyrovnává její pH. Růžová voda nabízí také protizánětlivé účinky, odstraňuje nečistoty a pomáhá minimalizovat projevy akné. Osvědčila se také pro zklidnění pokožky po opalování či holení a podporuje hojení drobných oděrek.

Použití: Malé množství květové vody aplikujte na pokožku obličeje. Vodu lze použít jako pleťové tonikum, k dočištění pleti, pod olej či krém a také pro osvěžení pleti.

Výrobce: Comptoir Provençal des Argiles (CPA), 124 rue Philémon Laugier, ZI Saint Martin , 83400, Hyères les Palmiers, Francie , tel: 04 94 00 66 20

Nenašli jste to pravé? Co tohle?