Tautropfen Růžová voda, Orient 100 ml

Tautropfen Růžová voda, Orient 100 ml

Unikátní hýčkající péče pro unavenou pleť s opojnou vůní divoké růže. Vzácná růžová voda zásobuje pleť hydratací, uvolňuje napětí, zklidňuje podráždění a povzbuzuje regenerační procesy v pleťových buňkách. Něžná vůně růžových plátků navíc uvolňuje smysly - budete se cítit jako královna. certifikáty: BDIH, ECO CONTROLvhodné pro: citlivou a jemnou pleťkonzistence: tekutábarva: čirábalení: skleněný o

Unikátní hýčkající péče pro unavenou pleť s opojnou vůní divoké růže. Vzácná růžová voda zásobuje pleť hydratací, uvolňuje napětí, zklidňuje podráždění a povzbuzuje regenerační procesy v pleťových buňkách. Něžná vůně růžových plátků navíc uvolňuje smysly - budete se cítit jako královna.

certifikáty: BDIH, ECO CONTROL
vhodné pro: citlivou a jemnou pleť
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: skleněný obal, papírový přebal

produktová řada: ORIENT
Objevte smyslné tajemství pohádkové Arábie. Okouzlující, jemná vůně BIO růžového oleje získaného z ručně sbíraných květů omamně vonící růže damašské vás okamžitě přenese do světa Orientu a poodhalí tajemství přirozené krásy. Tautropfen růžová řada je výborná zejména pro citlivou a jemnou pleť. Působí přirozeně proti vráskám. Pleť vyživuje, chrání a hydratuje. Nádherně vonící růže v řadě Tautropfen Orient pochází z fair trade projektu „Růže místo opia“. Tento socio-ekologický projekt se podařilo spustit v roce 1978 v nepřístupné horské oblasti Kerman v jižním Íránu ve výšce 3000 metrů nad mořem. Divoce rostoucí damašská růže od té doby dává obživu místním obyvatelům. Sklizeň probíhá od května do června. Květy růže se sbírají ručně pouze v ranním čase od 5 do 9 hodin, právě v této době je obsah silic v okvětních plátcích nejsilnější. Růžové lístky jsou ihned po sesbírání destilovány ve speciálních měděných nádobách.

použití: Kdykoliv během dne aplikujte pomocí rozprašovače na pleť i tělo.
INCI: rosa damascena flower water, citronellol, geraniol

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Člověk je součástí přírody a nese proto odpovědnost za své chování. Z tohoto přesvědčení vyplývají požadavky, které má Tautropfen na kvalitu svých výrobků. Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout Tautropfen jako autentickou přírodní kosmetiku, jejíž všechny složky nejen splňují, ale dalece převyšují požadavky přísných evropských norem pro přírodní kosmetiku. Jedinečnost autentické přírodní kosmetiky Tautropfen spočívá ve využívání výhradně rostlin, bylinek a olejů z biodynamického zemědělství (Demeter), z kontrolovaného ekologického zemědělství a případně z certifikovaného divokého sběru. K dosažení svěžesti emulzí, pleťových vod a dalších přípravků společnost používá čistou vodu z vlastní hlubinné studny. Samozřejmě se vyhýbá nejen chemickým konzervačním látkám, ale i veškerým surovinám pocházejícím z mrtvých zvířat. Ochrana životního prostředí a rozmanitosti přírody je pro ně naléhavým úkolem. Proto se Tautropfen zapojuje do programů ochrany životního prostředí a do sociálně ekologických projektů po celém světě.

kontakt na výrobce:
Tautropfen Naturkosmetik GmbH
Rosenweg 1
75365 Calw
Germany
www.tautropfen.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Tautropfen Orient

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce: Tautropfen Naturkosmetik GmbH, Rosenweg 1, 75365 Calw Německo, www.tautropfen.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?