Logona Šampon a sprchový gel, Silicium Vegetal 200 ml

Logona Šampon a sprchový gel, Silicium Vegetal 200 ml

Sprchový gel a šampon Silicium Vegetal podporuje regeneraci pokožky i vlasů díky obsahu Aloe vera a rostlinného silicia. Chrání před podrážděním i vysušením a podporuje přirozenou regeneraci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sprchový gel a šampon Logona Silicium Vegetal podporuje regeneraci pokožky i vlasů díky obsahu Aloe vera a rostlinného silicia. Univerzální sprchový šampon celé tělo jemně myje bez nežádoucího vysušování, zároveň v pokožce uzamyká hydrataci a chrání ji před podrážděním i vysušením.

Sprchový šampon pečuje o pleť i vlasy za pomoci jemných rostlinných tenzidů a šťávy z Aloe vera. Tato kombinace látek pokožku účinně myje, zároveň je dostatečně šetrná a nadměrně nevysušuje. Naopak, Aloe uzamyká v pokožce i vlasech hydrataci, zjemňuje a hojí. Díky tomu je šampon vhodný i pro citlivou pokožku náchylnou k častému podráždění či alergiím.

Regeneraci podpoří i rostlinné silicium získané z rýže a bambusu, to navíc působí blahodárně i na samotné vlasy, zjemňuje a dodává zdravý lesk. Sprchový šampon je vhodný pro každodenní péči o celé tělo, pokožku zanechává zdravou a vláčnou, vlasům dodává lesk a pružnost.

Použití: Sprchový gel naneste na vlhkou pokožku i vlasy a lehce napěňte. Vydatně opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?