Faith in Nature Šampon čokoláda 400 ml

Faith in Nature Šampon čokoláda 400 ml

Čokoládový šampon s výtažky z kakaových bobů a vanilky šetrně a přitom účinně umyje vaše vlasy a zároveň vás okouzlí svou neobvyklou vůní.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: V současné době probíhá změna designu produktů.

Čokoládový šampon Faith in Nature je určený pro všechny typy vlasů a vhodný i pro časté použití. Jemně, ale důkladně umyje vlasy i vlasovou pokožku, aniž by je dráždil. Kakaové boby a vanilka mu dodávají sladkou vůni, která okouzlí každého milovníka čokolády. 

Šampon obsahuje šetrné mycí tenzidy rostlinného původu, které důkladně umyjí vlasy a pokožku hlavy, ale přitom je nadměrně nevysušují. Mořská sůl spolu s mořskými řasami, extraktem ze šalvěje či tea tree olejem pokožku hlavy ošetřují, hydratují a poskytují jí výživu. Vlasy jsou po umytí krásně lesklé a mají zdravý vzhled.

Šampony Faith in Nature neobsahují parabeny ani SLS. Všechny obsažené čisticí a pečující látky i vůně jsou rostlinného původu. Díky tomu jsou šampony šetrné k vašim vlasům i k životnímu prostředí.

Použití: Malé množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů a opláchněte dostatečným množstvím čisté vody. V případě potřeby můžete aplikaci opakovat.

Tip: Péči o vlasy můžete doplnit kondicionerem se stejnou vůní.

Výrobce: Faith Products Ltd, James Street, M26 1LN Radcliffe Velká Británie, tel: +44 161 724 4016, https://www.faithinnature.co.uk/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?