SANTE Šampon Velvet Rose 200 ml

SANTE Šampon Velvet Rose 200 ml

Šampon s výtažky z růžových květů s výjimečnými pečujícími účinky je vhodný pro všechny typy vlasů. Hydrolyzované hedvábné proteiny a extrakt z pšeničných otrub dodávají vlasům lesk a vitalitu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon Velvet Rose SANTE obsahuje výtažky ze dvou druhů růží - růže šípkové a stolisté. Díky vysokému množství prospěšných látek tyto extrakty důkladně pečují o každý typ vlasů, které jsou po použití zdravé, zářivé a plné vitality. Jemná typická vůně růže také zaručí příjemný aromaterapeutický zážitek. 

Oslnivý lesk zaručují regenerační schopnosti složení s obsahem hedvábných proteinů, které vyhlazují povrch vlasů a dodávají jim tak potřebnou ochranu a elasticitu. Vysoce pěstící šampon pečuje o vlasy bez zatížení a ztráty objemu.

Výtažek z pšeničných otrub vyživuje vlasové vlákno a dodává mu množství vitaminů a minerálů, díky kterým jsou vlasy opět přirozeně hebké a vláčné. Šetrné složení z nejkvalitnějších přírodních ingrediencí je vhodné i ke každodennímu mytí vlasů a péči o citlivou pokožku hlavy.

Použití: Naneste na mokré vlasy, jemně promasírujte a opláchněte dostatečným množstvím vody. V případě potřeby postup opakujte.

Barva: oranžová

Typy vlasů: normální vlasy, suché vlasy

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?