Vykuřovadla Rymer Santalové dřevo drcené, Indie 10 g

Vykuřovadla Rymer Santalové dřevo drcené, Indie 10 g

Sladká, balzámová vůně santalu uvolňuje dýchycí cesty a zahání bolesti hlavy. Podporuje meditaci a dodává klidnou atmosféru. Člověku dodá vyrovnanost a vnitřní klid.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Santalové dřevo pocházející z východní Indie se řadí mezi ty nekvalitnější. Obecně je považováno za symbol životní síly. Jeho kousíčky si vás získají svou hřejivě sladkou vůní s balzámovými tóny, která je velice uklidňující, podporuje meditaci a má také léčebné účinky. Působí antibakteriálně a protivirově, uvolňuje dýchací cesty při nachlazení a mírní bolesti hlavy. Santal je vhodný i do směsí, např. s červeným santalem, benzoe aj.

Věří se, že vůně santalového dřeva má tu moc zahánět zlé duchy a dokáže člověka výborně očistit. Jeho vykuřování je vhodné pro podporu meditace či duchovních cvičení, kdy dodává klidnou a pohodovou atmosféru, navede nás k vyrovnanosti a usnadní pohled dovnitř sebe sama. Sametová vůně santalu také uvolňuje tělo i psychiku při stresu a odstraňuje nervozitu. Pomůže vám se zpomalit, ponořit se do vlastní nitra a rozpustit negativní myšlenky.

Použití: Hrstičku drceného dřeva na rozpálené uhlíky, do vykuřovací pícky nebo elektronické kadidelnice.

Vůně: balzamická, sladká

Výrobce: Michael Rymer, Dvůr Králové nad Labem Česká republika, https://www.vykurovadla-rymer.cz/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?