I+M Naturkosmetik Sérum Hydro Perform 30 ml

I+M Naturkosmetik Sérum Hydro Perform 30 ml

Pleťové sérum dodává potřebnou hydrataci suché pokožce. Díky obsahu šťávy z Aloe vera, rostlinným olejům a máslům uzamyká v pleti  vlhkost a zároveň chrání před dehydratací i podrážděním.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pleťové sérum I+M Naturkosmetik Hydro Perform dodává suché pokožce tolik potřebnou hydrataci. Díky obsahu šťávy z Aloe vera, rostlinným olejům a máslům uzamyká v pleti vlhkost a zároveň chrání pokožku před dehydratací i podrážděním. Podporuje přirozené regenerační schopnosti pokožky a pomáhá ji ochránit před nepříznivými vnějšími vlivy.

Hydratační pleťové sérum dodává suché pokožce hydrataci a výživu za pomoci šťávy z Aloe vera. Aloe je bohaté na množství vitaminů a antioxidantů, které suchou pleť bohatě vyživují, zklidňují a sjednocují její barevný tón. Díky spojení Aloe a rostlinných olejů tak sérum harmonizuje barevný tón pleti a eliminuje případné začervenání pokožky.

Sérum je obohaceno o rostlinné oleje z mandlí, jojoby a granátového jablka, které jsou lehké, pokožku nedráždí a zároveň ji aktivně vyživují. Hydratační sérum zklidňuje a zjemňuje suchou pokožku se sklony k zarudnutí a olupování. Eliminuje výskyt suchých šupinek, červených flíčků i dalších nedokonalostí, pleť zklidňuje a zároveň o ni intenzivně pečuje.

Použití: Malé množství séra aplikujte na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Používejte nejlépe ráno i večer samostatně či v kombinaci s pleťovým krémem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?