Natura Siberica Sibiřská zubní pasta Kamčatská minerální 100 g

Natura Siberica Sibiřská zubní pasta Kamčatská minerální 100 g

104
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 1 ks

Pasta se severskými bylinkami, sopečným vápníkem a solí z kamčatských horských pramenů dokonale čistí zuby, posiluje sklovinu a příjemně osvěžuje dech.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Sibiřská zubní pasta Natura Siberica Kamčatská minerální důkladně čistí zuby nejen od plaku, ale také od pigmentových skvrn a současně je posiluje díky soli z horských pramenů, vápníku a chitosanu. Pasta je obohacena o výtažky se sibiřských bylinek, které její účinky podporují. Obsahuje mentol.

Zubní pasta s jemnými pěnivými látkami zuby důkladně čistí od zbytků jídla i plaku, celkově posiluje zuby a chrání je před kazem. Sopečný vápník pomáhá sklovinu posilovat tím, že se zapojuje do její struktury, a zvyšuje tak její odolnost. Zuby díky tomu zůstávají hladší a nejsou tolik citlivé. Přidaný chitosan zabraňuje tvorbě zubního kamene a sůl z kamčatských horských pramenů  nejen zbaví zuby pigmentace, ale rovněž pomáhá odstraňovat zánět dásní. Zubní pasta také díky bylinným extraktům příjemně osvěží dech.

Důkladná očista

Zubní pasta Natura Siberica s přírodními výtažky ze sibiřské přírody důkladně vyčistí vaše zuby i celou ústní dutinu. Obsahuje množství bylinných výtažků, jež pomáhají udržet vaše zuby i dásně zdravé, a to bez použití sulfátů či jiných syntetických pěnidel. Zubní pasta Natura Siberica se solí z kamčatských horských pramenů nejen, že efektivně vyčistí vaše zuby, ale zároveň má i bělicí účinky. 

Pro zdravé a přirozeně bílé zuby

Zubní pasta Natura Siberica dokáže efektivně odstranit nečistoty v oblasti zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň zuby dlouhodobě posiluje. Zbavuje zuby zbytků i jídla i nahromaděného zubního plaku a zanechává svěží pocit. Obsahuje sopečný vápník, jež se zapojuje do struktury zubní skloviny, a tím ji i posiluje a podporuje její odolnost proti bakteriím. 

Ochrana proti zubnímu kazu

Ceněná sůl z kamčatských horských pramenů má příznivý vliv nejen na zuby, ale na celou ústní dutinu. Šetrně zbavuje zuby pigmentace například po pití kávy, čaje či červeného vína a obnovuje tak jejich přirozeně bílý odstín. Zároveň působí protizánětlivě, a tak předchází krvácení dásní a projevům přecitlivělosti. Chitosan pak chrání proti tvorbě zubního kamene a mentol osvěží váš dech. 

Použití: Malé množství zubní pasty naneste na kartáček a zuby pečlivě vyčistěte. Poté ústa vypláchněte čistou vodou. Používejte 2x denně.

Vážení obchodní partneři,

Náš svět, práce a stabilita se minulý čtvrtek úplně obrátily naruby. Všichni máme obavy a někdy i strach z toho, co bude dál, protože se jedná o situaci vyšší moci, kterou jsme nikdy předtím nezažili.

Rádi bychom Vás informovali o původu a výrobě produktů, které naše společnost Antim Plus distribuuje. Natura Siberica, Organic Shop, SkinSuperGood, Organic People atd jsou vyráběné společností Eurobio Lab OÜ, která je evropská společnost a působí v estonském Tallinnu již více než 8 let, má 330 zaměstnanců a dodává certifikovanou kosmetickou produkci do přibližně 70 zemí světa.

Veškerá práva na značky vyráběné v Eurobio Lab OÜ patří estonské společnosti Good Design OÜ se sídlem v estonském Tallinnu.

Eurobio Lab OÜ vyrábí evropské kosmetické značky, jako je Organic Shop a Organic People, s využitím nejnovějších znalostí evropských kosmetických technologií spolu s pečlivým a udržitelným přístupem k ekologické a certifikované výrobě.

Zdůrazňujeme, že veškeré naše zboží má estonské EAN kódy, které začínají na 474.

Všichni sledujeme situaci a modlíme se za ty, kteří nyní trpí. Upřímně doufáme, že brzy vyjde slunce a život se vrátí do normálu.

S přátelským pozdravem,

Antim Plus s.r.o.

Natura Siberica nabízí přírodní kosmetiku založenou na síle sibiřských bylin. Je členem společnosti Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikaci ICEA.

Výrobce: Natura Siberica, Eurobio Lab OÜ, Leiva 3 , Tallinn, Estonsko

Podrobné složení produktu

Konzistence: hutná krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Fluor v zubních pastách: Nebezpečí??

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: hutná krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?