Prohlédněte si vaše seznamy přání

Luehders Smoothie želé ovocné bonbony

Luehders Smoothie želé ovocné bonbony

Momentálně vyprodané na e-shopu

Ovocné veganské bonbony jsou vyrobené ze směsi ovocných šťáv a pyré. Neobsahují syntetická barviva ani aromata.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Smoothie želé ovocné bonbony s příchutí jablka, broskve, maliny, banánu, jahody a rebarbory od značky Luehders obsahují vysoký podíl ovocných šťáv a ovocného pyré. Na bonbonech si pochutnají nejenom ti nejmenší, ale také mlsní dospěláci. Neobsahují želatinu a jsou tak proto vhodné i pro vegany.

Bonbony ve stylu smoothie nejsou dobarvovány syntetickými barvivy a ani dochucovány syntetickými aromaty. Jejich výrazná barva je docílena výtažky z mrkve či dýně. Měkké a chutné sladkosti neobsahují lepek a pochutná si opravdu každý.

Sladkosti a cukrovinky od značky Luehders mají více než 100 letou tradici. Jsou vyráběny z chutného ovoce z celého světa, ale i od lokálních dodavatelů. Většina výrobků je vhodná pro vegany.

Vyrobeno v Německu.

Skladování: Uchovávejte v chladu a suchu v originálním obalu při teplotě od +16 do +18°C

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Glukózový sirup, Cukr Směs z ovocných šťáv a ovoných pyré z koncentrátu: banán, Jablko, malina, Jahoda, broskev, Rebarbora Želírující činidlo: Pektin Regulátor kyselosti: Kyselina citronová, Citrát tridraselný Barvivo z koncentrátu: Černá mrkev, Mrkev, Dýně, Přírodní příchuť Glazura: Karnaubský vosk

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?