Faith in Nature Sprchový gel bez parfemace 400 ml

Faith in Nature Sprchový gel bez parfemace 400 ml

  • Bez DPH 164 Kč

Jemný sprchový a koupelový gel s mořskou solí se výborně hodí i pro suchou, citlivou či ekzematickou pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sprchový gel bez parfemace Faith in Nature výborně doplní vaši osvěžující ranní sprchu i relaxační večerní koupel. Díky velmi šetrnému složení bez parfemace a jakýchkoliv dráždivých složek je vhodný i pro vysušenou či citlivou pleť a mohou ho použít i ekzematici. Je obohacený mořskou solí a glycerinem, a nenásilně tak pečuje o pokožku celého těla.

Sprchový gel má v sobě pouze šetrné suroviny, díky kterým pokožku jemně, ale účinně myje a zároveň jí poskytuje důležitou výživu. Obsahuje značný podíl mořské soli, která je bohatá na minerální látky a má příznivý vliv na pokožku. Skvěle se hodí pro tu suchou, citlivou, aknózní i ekzematickou. Mořská sůl pokožku nejen báječně vyživuje a zvláčňuje, ale také ji zklidňuje a hojí. Pomáhá otevírat a čistit ucpané póry, zklidňovat podráždění i zlepšovat stavy ekzémů či vyrážek.

Použití: Jako sprchový gel naneste na navlhčenou pokožku, chvíli masírujte a poté obře opláchněte čistou vodou. Pro přípravu koupele vlijte do proudu vody.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se přípravek dostane do očí, ihned jej vypláchněte proudem čisté vody. Pří podráždění přestaňte používat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?