Spa Magik Sprchový gel osvěžující s minerály z Mrtvého moře 50 ml

Spa Magik Sprchový gel osvěžující s minerály z Mrtvého moře 50 ml

  • Bez DPH 65 Kč

Osvěžující sprchový gel Dead Sea Spa Magic obsahuje unikátní kombinaci vody z Mrtvého moře a pečujících výtažků z bylin. Bezvadně pokožku čistí, působí však velice jemně a zbytečně nevysušuje ani nedráždí. Gel je vhodný pro použití na všechny typy pleti. Hydratuje a posiluje suchý typ a detoxikuje problematický s kožními nedokonalostmi. Zlepšuje také stav zánětlivých onemocnění, jako je akné, ekzém či lupénka

Voda z Mrtvého moře je charakteristická tím, že má nejvyšší podíl obsažených minerálů ze všech používaných mořských vod. Je bohatá především na hořčík, draslík, vápník a sodík. Tyto mikroživiny chrání pokožku i celý organismus před negativním působením stresu. Aktivují regeneraci buněk a posilují tkáně.

Extrakty z lípy, rooibosu, heřmánku pravého a meduňky lékařské báječně podporují účinky mořských minerálů. Zásobují tkáně potřebnými vitaminy a dalšími stopovými prvky, zároveň zmírňují případné podráždění a tlumí pocity svědění či pálení a další projevy citlivé, problematické, alergické nebo přesušené pokožky.

Použití: Při koupeli přidejte gel do horké vody. Při sprchování aplikujte na celé tělo a následně opláchněte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?