Urtekram Sprchový gel, Severská bříza 500 ml

Urtekram Sprchový gel, Severská bříza 500 ml

  • Bez DPH 203 Kč

Sprchový gel Severská bříza šetrně pečuje o pokožku celého těla a zároveň hýčká smysly díky lehké bylinkové vůni. Rostlinné látky pokožku lehce myjí a udržují ji jemnou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sprchový gel Urtekram Severská bříza šetrně pečuje o pokožku celého těla a zároveň hýčká smysly díky lehké bylinkové vůni. Rostlinné tenzidy společně s extrakty z Aloe vera pleť lehce myjí, aniž by docházelo k podráždění či dokonce přesušení pokožky. Naopak, pleť je na dotek jemná a krásně provoněná.

Jemný sprchový gel pečuje o pokožku celého těla vzhledem k vysokému podílu bylinných výtažků. Rostlinné tenzidy lehce odstraní nečistoty, aniž by pleť dráždily, naopak, zanechají ji krásně jemnou a pružnou. Extrakty z Aloe vera společně s výtažky z břízy a kaštanu koňského o pokožku skvěle pečují, zjemňují ji a chrání před podrážděním. Jemnou bylinkovou vůni sprchového gelu oceníte pro ranní osvěžení i po dlouhém stresujícím dni, příjemně vás naladí a povzbudí. Sprchový gel pokožku celého těla nejenom myje, ale také o ni pečuje a udržuje ji zdravou.

Pečujte o svou pokožku

Sprchový gel Urtekram s výtažky ze severské břízy poskytne vaší pokožce péči již  během sprchování. Díky svému šetrnému složení plnému přírodních ingrediencí při mytí nenarušuje ochrannou hydrolipidovou bariéru pokožky, proto je ideální pro všechny, kdo nechtějí svoji pokožku během sprchování zbytečně vysušovat. Výtažek z Aloe vera a šetrné sulfáty na rostlinné bázi pokožku nedráždí a zanechávají ji pružnou a vláčnou. 

Relaxujte

Sprchový gel bude hýčkat vaši pokožku pomocí výtažku z koňského kaštanu a břízy, jež ji zásobují minerály a vitaminy a zároveň ji posilují a zvláčňují. Jemná bylinná vůně navíc dodává energii a osvěží tělo i mysl. Výtažek z Aloe vera pak pokožku lehce chladí, podporuje její hydrataci a zároveň efektivně zklidňuje podráždění, zarudnutí či nepříjemné pnutí pokožky. 

Přírodní výtažky pro vaši pleť

Sprchový gel Urtekram pak obsahuje i další přírodní složky, které prospívají kvalitě pokožky. Nenajdete v něm žádné syntetické sulfáty, které mohou být zdrojem podráždění pokožky. Sprchový gel Urtekram čistí pokožku efektivně, ale zároveň maximálně šetrně a je vhodný pro celou rodinu. Díky esenciálním olejům navíc pečuje o všechny vaše smysly a připraví vám při každodenní hygieně příjemný relaxační zážitek. 

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?