Sonett Sprej na skvrny 100 ml

Sonett Sprej na skvrny 100 ml

Sprej na skvrny si poradí i s odolnými skvrnami od krve, ovoce, červeného vína i kávy. Díky přírodnímu složení jsou nečistoty spolehlivě odstraněny a zároveň je ochráněn čištěný materiál.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprej na skvrny Sonett si spolehlivě poradí i s odolnými skvrnami od krve, ovoce, červeného vína i kávy. Díky přírodnímu složení jsou nečistoty spolehlivě odstraněny a zároveň je ochráněn čištěný materiál.

O spolehlivé odstranění skvrn se postará kombinace přírodních tenzidů a rostlinného alkoholu, které proniknou hluboko do vláken textilu a rozpustí zažrané nečistoty. Účinné složení spreje si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami od trávy, krve, mastnoty, ale i červeného vína a kávy.

Díky přírodnímu složení bez přidaných chemikálií sprej spolehlivě odstraní nečistoty a zároveň je šetrné k čištěnému textilu i k životnímu prostředí.

Použití: Sprej aplikujte přímo na skvrnu a nechte 10 minut působit. Opláchněte čistou vodou či vyperte v pračce.

Upozornění: Před použitím na barevné prádlo nejprve vyzkoušejte jeho stálobarevnost. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5, D-88693 Deggenhausen Německo, www.sonett-drogerie.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5-15 %) , Rostlinný alkohol (5-15 %) , Rostlinný glycerin (1-5 %) , Výtažek z vrbové kůry1) (1-5 %) , Citráty, Levandulový olej1), Éterický olej z listů šalvěje1), Balzamické přísady1), Voda

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Citráty, Levandulový olej, Éterický olej z listů šalvěje

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?