Hanoju Šťáva z granátových jablek 1 l

Hanoju Šťáva z granátových jablek 1 l

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 1 l
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Šťáva z granátového jablka je plná antioxidantů, pomáhá posilovat imunitu a chránit před stresem. Lze ji užívat při bolestech v krku, chudokrevnosti či zvýšené hladině cholesterolu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hanoju Šťáva z granátových jablek je zcela zaslouženě označována jako superpotravina a elixír zdraví. Představuje skvělý zdroj minerálů, vitaminů C, E, K a kyseliny listové, a to především v zimním období. Má nezanedbatelné antioxidační účinky, působí pozitivně na imunitní systém, užívá se při problémech s kardiovaskulárním systémem a uvádí se, že pomáhá předcházet vzniku rakoviny.

Granátové jablko obsahuje více antioxidantů než zelený čaj, což z něj dělá výborný prostředek pro ochranu buněk před předčasným stárnutím. Látky obsažené v granátových jablkách jsou také vhodným prostředkem pro posílení obranyschopnosti organismu a působí pozitivně na psychiku, kterou chrání před stresem. Šťáva poslouží i jako účinné kloktadlo při bolestech v krku či zánětu dásní.

Granátové jablko dále přispívá ke zvýšení tvorby hemoglobinu v krvi, a je tak vhodné při chudokrevnosti. Užívá se při léčbě zvýšeného krevního tlaku, napomáhá snižovat hladinu škodlivého cholesterolu a podporovat správnou činnost srdečního svalu. Granátové jablko také přispívá k čistění krve, působí jako diuretikum, a pomáhá tak vyplavovat toxické látky z těla.

Skladování: Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 4 týdnů.

Dávkování: Užívejte pravidelně 2x denně 30 ml šťávy, ideálně 30 minut před jídlem. Děti od 3 let věku mohou užívat 15-20 ml šťávy 2krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let věku.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: šťáva z plodů granátového jablka1)

1) Organic agriculture

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, posílení imunity, únava, vysoký krevní tlak

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?