Faran Štětec č. 1 universální 1 ks

Faran Štětec č. 1 universální 1 ks

  • Bez DPH 412 Kč

Štětec s hladkou rukojetí a štětin z mikrovlákna je vhodný pro nanášení sypkých nebo kompaktních pudrů, make-upů, bronzerů nebo tvářenek. Je ideální také pro nanášení minerálního make-upu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Luxusní štětec Faran s hladkou rukojetí a štětin z mikrovlákna je vhodný pro nanášení sypkých nebo kompaktních pudrů, make-upů, bronzerů nebo tvářenek. Je ideální pro nanášení minerálního make-upu.

Štětec je vyroben z umělých mikrovláken s ohledem na zvířata a životní prostředí, je tak vhodný i pro vegany. Hladká zhruba sedm centimetrů dlouhá rukojeť skvěle padne do ruky a díky tomu se se štětcem velmi snadno manipuluje. Umělá vlákna štětce snadno nabírají pudrové produkty a na tváři jsou opravdu příjemná.

Dokonale nanáší fixační pudr, tvářenku nebo pudrový make-up. Luscious Kabuki Faran je výborný pro dokonale jemný a sjednocený vzhled pleti. Ideální pro citlivou pleť a lehké až střední zakrytí drobných nedokonalostí. Štětec umožňuje velmi snadné vrstvení produktů.

Použití: Pudrový make-up nebo tvářenku dostatečně zapracujte do štětce a poté nejlépe krouživými pohyby naneste na pleť.

Tip: 1-2x měsíčně omyjte štětec pod tekoucí vodou za použití zcela přírodního šamponu na jemné vlasy, za mokra vytvarujte štětiny do původního tvaru a nechte vyschnout v horizontální poloze na vzduchu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: dřevo, umělá mikrovlákna

Přebal: plastový

Produktové řady: Faran Beauty Line

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nature Scent, Ltd., Har-Ardon 12, 80600 Mizpe Ramon Izrael, www.faran-cosmetics.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?