Siddhalepa Sůl do koupele Foot, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Siddhalepa Sůl do koupele Foot, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédská sůl pro koupel nohou má vynikající čistící i detoxikační schopnosti. Mátově peprmintová vůně dodává chodidlům dlouhodobý pocit svěžesti a zároveň odplavuje celodenní únavu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ajurvédská sůl pro koupel nohou Foot Sidhaleppa z řady Ayurveda Luxury Spa má vynikající čistící i detoxikační schopnosti. Její mátově peprmintová vůně dodává chodidlům dlouhodobý pocit svěžesti a zároveň z nich odplavuje celodenní únavu. Spojením koupele s krátkou masáží můžete docílit aktivace akupresurních bodů a skrz chodidla uvolnit a zrelaxovat celé tělo.

Mořská sůl v kombinaci s horkou vodou pomáhá změkčovat a odstraňovat odumřelé pleťové buňky, otevírat a pročišťovat póry. Připravuje tak pokožku na účinnější vstřebávání výživných látek z obsažených bylin. Sůl do koupele obsahuje extrakt z listů tamarindu indického, který zbavuje nohy přebytečné vnitřní horkosti a působí preventivně proti praskání kůže na chodidlech.

Dále obsažený extrakt ze dvou druhů listů máty dodávají koupelové soli nejen úžasně svěží vůni, ale také povzbuzují unavenou pokožku a svaly nohou. Máta má také schopnost upravovat činnost potních žláz. Je tedy velice vhodná jako přirozený prostředek ke zmírnění nadměrného pocení nohou.

Použití: Do teplé lázně přidejte 1-2 polévkové lžíce soli a nohy nechte odpočívat nejméně 20 minut. Občasná masáž nohou zvýší cirkulaci krve v chodidlech a tím dosáhnete lepších výsledků.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Koupelové soli

Barva: šedá

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?