Ceano Cosmetics Šumivá koule do koupele Ceano Cosmetics

Ceano Cosmetics Šumivá koule do koupele Ceano Cosmetics

  • Značka: Ceano Cosmetics
  • Balení: 1 ks, 125 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

pouze pro kasu, ne na internetuniverzální složení šumivých koulí a srdcí:použití: Vhoďte do vlažné vody, kde se koule rozpustí a zapění. Vana či nádoba na koupel nohou je ideální. Alternativně lze kouli použít i ve sprše, kde ji můžete třít podobně jako mýdlo o vlhkou pokožku a ona se postupně přemění na pěnu. INCI: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Vitis Vinifera Seed Oil, Sodium Chloride, +/

pouze pro kasu, ne na internet

univerzální složení šumivých koulí a srdcí:

použití: Vhoďte do vlažné vody, kde se koule rozpustí a zapění. Vana či nádoba na koupel nohou je ideální. Alternativně lze kouli použít i ve sprše, kde ji můžete třít podobně jako mýdlo o vlhkou pokožku a ona se postupně přemění na pěnu.

INCI: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Vitis Vinifera Seed Oil, Sodium Chloride, +/- Maris Sal, Lac Powder, Parfum, Prunus Amugdalus Dulcis Nut, Sesamum Indicum Seed, Calendula Officinalis Flower, Chamomilla Recutita Flower, Camelia Sinensis Leaves, Rosa Damascena Flower, Theobroma Cacao Seed, Coffee Arabica Been, Avena Sativa Kernel, Papaver Orientale Seed, COcos Nucifera, Musa Sapientium Fruit, Mentha Pipereta Leaves, Lavandula Officinalis Flower, Aqua, BHT (food antioxidant), CI 16255, CI 14720, CI 19140, CI 42051, CI 42090, CI 15985, CI 17200, CI 18440.


webové strány značky:
www.ceano.cz
www.kouledokoupele.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: