Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Světlo - Lék budoucnosti, Jacob Liberman 230 stran

Světlo - Lék budoucnosti, Jacob Liberman 230 stran

Značka: ostatní
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Kniha Světlo - Lék budoucnosti od doktora Jacoba Libermana se zabývá blahodárným přínosem působení světla na lidský organismus a vyvrací tak jeden ze současných mýtů o škodlivosti slunečního záření.

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Kniha Světlo - Lék budoucnosti od doktora Jacoba Libermana se zabývá blahodárným přínosem působení světla na lidský organismus a vyvrací tak jeden ze současných mýtů o škodlivosti slunečního záření. Představuje také různé způsoby využití světla k alternativní léčbě nejrůznějších druhů onemocnění, jako je rakovina, deprese a poruchy učení či imunity.

Autor knihy Jacob Liberman je význačný americký optometrista. Ve své knize vysvětluje, jak světlo vstupující očima ovlivňuje většinu procesů probíhajících v organismu. Uvádí také přehled vědeckých studií zabývajících se působením světla a barev. Dokazuje mimo jiné, že sluneční záření není zdaleka tak nebezpečné, jako jeho nedostatek. Stejně, jako může špatné stravování způsobit podvýživu, může špatná "výživa světlem" působit negativně na naše zdraví. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: