Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Petit Lulu Svrchní kalhotky novorozenecké

Petit Lulu Svrchní kalhotky novorozenecké

Novorozenecké svrchní kalhotky jsou díky jemnému flísovému okraji citlivé k nožičkám a bříšku miminka. Jsou vhodné na všechny typy plen a pomocí suchého zipu je upravíte na míru vašemu děťátku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Novorozenecké svrchní kalhotky Petit Lulu jsou velmi oblíbené díky praktickým flísovým okrajům. Nejen že chrání nožičky miminka před otlačením a zabraňují také protečení a provlhnutí, navíc na nich nejdou vidět skvrny po častém používání tolik, jako na jiných svrchních kalhotkách. Jemný flísový okraj je také citlivý k bříšku miminka.

Materiál, ke kterého jsou svrchní kalhotky vyrobené je nepromokavý, ale zároveň prodyšný. Můžete je používat na čtvercové pleny, vícevrstvé pleny, novorozenecké pleny, kalhotkové pleny zmenšené na nejmenší velikost a na SIO basic.

Novorozenecké svrchní kalhotky Petit Lulu jsou určené i pro ta nejmenší miminka od 2 do 6 kg. Pomocí suchého zipu je upravíte na míru vašemu děťátku. Motiv etno bude slušet každé malé holčičce i chlapečkovi.

Údržba: Kalhotky perte na 60 stupňů. Není nutné je prát po každém použití, pokud nejsou zašpiněné, stačí je vyvětrat. Skladujte je v kyblíku na pleny. Nepoužívejte aviváž a perte v pracím prostředku určeném pro citlivou dětskou pokožku. Svrchní kalhotky nesušte v sušičce. Nežehlete.

Barva: fialová, zelená

Výrobce: Petit Lulu s.r.o., Ladova 199/20 , 466 05, Jablonec nad Nisou, Česká republika , tel: +420 702 15 44 00

Detailní složení a vlastnosti

Složení: 100% polyester (laminovaný polyuretanem), Flísový lem

Nenašli jste to pravé? Co tohle?