Urtekram Tekuté mýdlo na ruce olivové 245 ml

Urtekram Tekuté mýdlo na ruce olivové 245 ml

  • Značka: Urtekram
  • Balení: 245 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Olivové mýdlo vytváří jemnou pěnu, která hýčká vaše ruce. Blahodárný účinek olivového a slunečnicového oleje pocítí i suchá a citlivá pokožka. Olivový olej obsahuje jako nedílnou součást důležitý vitamin E, který zastává funkci antioxidantu, a tak chrání pokožku před volnými radikály. Olivy pomáhají díky detoxikačním účinkům v boji proti stárnutí pokožky. Tu výborně čistí a kombinace s levandulový

Olivové mýdlo vytváří jemnou pěnu, která hýčká vaše ruce. Blahodárný účinek olivového a slunečnicového oleje pocítí i suchá a citlivá pokožka. Olivový olej obsahuje jako nedílnou součást důležitý vitamin E, který zastává funkci antioxidantu, a tak chrání pokožku před volnými radikály. Olivy pomáhají díky detoxikačním účinkům v boji proti stárnutí pokožky. Tu výborně čistí a kombinace s levandulovým olejem zajistí vláčnost a hydrataci. Také proto je vhodné na dermatologické problémy.

certifikáty: ECOCERT, LEAPING BUNNY
vhodné pro: čištění pokožky
konzistence: tekutá
barva: světle zelená
balení: plastový obal

INCI: aqua, potassium oleate*, glycerin*, potassium olivate*, sodium cocoyl glutamate, lavandula angustifolia oil*, (aroma*), limonene*, linalool *
*produkty ekologického zemědělství
**přírodní esenciální oleje

země původu značky: Dánsko
charakteristika značky: Společnost Urtekram byla založena roku 1972 a dnes sídlí v Mariageru v severním Jutsku, v jedné z nejkrásnějších částí Dánska. Během 30 let se řada produktů Urtekram rozrostla a nyní obsahuje velmi širokou paletu čistě přírodních produktů. Společnost nepřipouští používání pesticidů, síry nebo ropy, protože to by negativně ovlivnilo kvalitu výrobku, Vaše zdraví a přírodu. Všechny produkty jsou vyráběny ze surovin 100% rostlinného původu. Produkty jsou vyráběny v moderních prostorách při použití ekolgicky nezávadných výrobních metod. V Urtekramu produkty nejsou v žádné fázi procesu výroby testovány na zvířatech. V současné době je Urtekram hlavní dánský výrobce přírodní tělové kosmetiky.

kontakt na výrobce:
Urtekram International A/S
Klostermarken 20
9550 Mariager
Danmark

webové strány značky:
www.urtekram-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?