Možnosti nákupu na prodejnách BiOOO.cz
Otevřeno: |
ks |
Regál
Police
|
|
Otevřeno: |
ks | Hlídat dostupnost | |
Otevřeno: |
Na této prodejně produkt nevedeme. Objednejte si jej přes e-shop a zde vyzvedněte. |
Otevřeno: |
ks
|
Regál
Police
|
ks |
||
Na této prodejně produkt nevedeme. Objednejte si jej přes e-shop a zde vyzvedněte. |
Coslys Tekuté mýdlo na tělo a ruce pomerančový květ 300 ml
Marseille Liquid Soap Orange Blossom Fragrance
Coslys Tekuté mýdlo na tělo a ruce pomerančový květ 300 ml
Marseille Liquid Soap Orange Blossom Fragrance
Tekuté mýdlo s vůní neroli pečuje o pokožku celého těla, zjemňuje ji a vyživuje. Je plné rostlinných výtažků a květových vod, které budou vaši pokožku rozmazlovat. Číst více...
Tekuté mýdlo Coslys s vůní pomerančových květů pečuje o pokožku celého těla, zjemňuje ji a vyživuje. Jemné mýdlo myje ruce i tělo, aniž by vysušovalo či dokonce dráždilo. Naopak, mýdlo je plné rostlinných výtažků a květových vod, které o pokožku pečují a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy.
Výtažky z tužebníku jilmového kůži regenerují a zároveň jí přináší zklidnění a protizánětlivé účinky. Tužebníkový extrakt tím pádem urychluje hojení drobných poranění a brání vzniku drobných zánětů a aktivně podporuje regeneraci pokožky.
Hutná pěna plná přírodních tenzidů z kokosového a olivového oleje pečuje, aniž by ji dráždila či vysušovala. Příjemná lehká letní vůně pomerančových květů dodává mýdlu nezaměnitelnou vůni, která vás bude provázet ještě dlouho po použití.
Použití: Malé množství mýdla aplikujte na navlhčenou pokožku rukou i celého těla a lehce napěňte. Vydatně opláchněte čistou vodou.
Upozornění: Případný zákal/bílé zabarvení či zhoustnutí mýdla není na závadu. Toto je dáno vysokým obsahem marseillského mýdla ve složení. Při stálé pokojové teplotě získá mýdlo zpět svou typickou barvu i konzistenci.
Francouzská organická kosmetika Coslys nabízí široké spektrum tělové i pleťové kosmetiky s certifikacemi Ecocert, Cosmebio, Cruelty Free a One Voice. Některé produkty jsou vhodné pro vegany. Coslys je jednou z pěti nejoblíbenějších kosmetických značek ve Francii.
Ostatní kategorie: BiOOO klub, Pro babičku a tetičku
Výrobce: Comptoir des Lys, 12 rue de la Blanchardière , 49300, CHOLET, Francie
Prožijte podzim jako Pařížanka
Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se
VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:
Aqua, Spiraea Ulmaria Flower Water1, Sodium Chloride1, Sodium Cocoamphoacetate, Potassium Cocoate2, Potassium Olivate2, Capryly/Capryl Glucoside, Glycerin, Tetradosium Glutamate Diacetate, Parfum, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Potassium Hydroxide, Linalool