Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Yope Tekuté mýdlo s TGA formulí šalvěj a zelený kaviár 500 ml

Yope Tekuté mýdlo s TGA formulí šalvěj a zelený kaviár 500 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Tekuté mýdlo s recepturou z kokosových tenzidů je k pokožce šetrné, nevysušuje ji ani nedráždí. Naopak ji díky kaviáru či allantoinu zanechá jemnou, pružnou a zklidněnou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tekuté mýdlo s TGA formulí okouzlí váš nosík bylinnou vůní šalvěje. Jeho elegantní obal s motivem zvířátka krásně zapadne do každé koupelny a stane se její ozdobou. Tekuté mýdlo nabízí šetrné složení a kromě šalvěje obsahuje také výtažek ze zeleného kaviáru, který má anti-age účinky.

Žádné živočišné suroviny, dráždivé sulfáty ani barviva. Složení tekutého mýdla Yope je založeno na jemných kokosových tenzidech, které zároveň dostatečně pění a pokožku dokonale umyjí, aniž by narušovali její přirozenou hydrolipidovou vrstvu. V mýdle také najdete například výtažek ze zeleného kaviáru z mořských řas, jenž pokožku chrání před předčasným stárnutím a spolu s glycerinem ji zanechá dokonale jemnou a pružnou. Nechybí ani panthenol či allantoin s výbornými zklidňujícími účinky. Díky nim mýdlo pokožku ochrání před začervenáním i svěděním.

Použití: Malé množství mýdla naneste na navlhčenou pokožku rukou, důkladnou masáží promasírujte a poté opláchněte čistou vodou.

Výrobce: YOPE sp. z o.o., ul. Wiśniowa 38 , 02-520, Warszawa,, Polsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?