Hagi Tělové máslo, pomeranč 200 ml

Hagi Tělové máslo, pomeranč 200 ml

417
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks

Tělové máslo pokožku vyživuje, bojuje proti bakteriím a pomáhá posílit funkci kožní bariéry.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Tělové máslo, pomeranč Hagi voní po šťavnatém pomeranči, hřejivé skořici a hřebíčku. Pokožku vyživuje a zanechává na ní ochrannou vrstvu.

Organická pomerančová voda pomáhá čistit pokožku, zlepšovat její texturu a zanechává ji hladkou. Kyselina hyaluronová hydratuje pokožku bez ucpávání pórů, omlazuje a chrání ji před volnými radikály a dalšími vnějšími toxiny. Rakytníkový olej pomáhá zlepšit celkovou texturu pokožky, vyživuje a bojuje proti nepříjemným bakteriím. Vitamín E bojuje proti poškození volnými radikály, působí jako zvlhčovadlo a pomáhá posílit funkci kožní bariéry.

Hagi je polská značka, která vyrábí přírodní kosmetiku. Při výrobě jsou používány ty nejúčinnější suroviny, aby byly zajištěny co nejlepší výsledky. Myšlenka vytvořit společnost vyrábějící přírodní kosmetiku se zrodila v hlavě Hania - chemičky a kosmetičky již v 90. letech. V té době však bylo v Polsku těžké najít přírodní suroviny a přívětivý trh pro takové produkty. Sen zůstal a jakmile se naskytla příležitost, byl realizován. Společnost založily tři ženy, které mají vášeň pro přírodní kosmetiku a aktuálně mají širokou nabídku krémů, šamponů, olejů a mýdel.

Výrobce: HAGI Sp. z o.o., Kijowska 5 , 03-738, Warsaw, Polsko

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?