Faran Tělové mléko Camel Milk, Anti-Age 75 ml

Faran Tělové mléko Camel Milk, Anti-Age 75 ml

Pečující tělové mléko Faran Camel Milk dopřává především zralé pokožce potřebné živiny, pleť posiluje a uržuje ji pružnou. Mléko obsahuje nejenom množství rostlinných olejů, ale také velbloudí mléko.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pečující tělové mléko Faran Camel Milk dopřává především zralé stárnoucí pokožce potřebné živiny, pleť posiluje a uržuje ji pružnou i zdravou na pohled. Mléko obsahuje nejenom množství šťávy z Aloe vera a rostlinných olejů, ale také velbloudí mléko. Výživné látky aktivně pečují o všechny typy pleti, uzamykají potřebnou hydrataci a zároveň pokožku chrání před známkami stárnutí.

Neobvyklá kombinace velbloudího mléka a šťávy z Aloe dodává náročné zralé pleti skvělou výživu i péči. Mléko pokožku zjemňuje a projasňuje, zatímco Aloe udržuje pokožku pružnou, vláčnou a hydratovanou. Tyto látky ve spojení s bambuckým máslem, olivovým, kokosovým a jojobovým olejem poskytují nejenom stárnoucí pleti vše potřebné pro zdraví a vitalitu.

Rostlinné oleje jsou totiž plné nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, pokožku posilují, regenerují a uzamykají v ní vlhkost. Zralá pokožka je pružnější, odolnější a získává pěstěný vzhled.

Použití: Krém vmasírujte nejlépe do ještě vlhké pokožky po koupeli.

Tip: Před aplikací tělového mléka pokožku omyjte nejlépe sprchovým gelem, nebo tuhým mýdlem Faran.

Dávkování: Baleno v praktickém pumpičkovém dávkovači pro snadnou a pohodlnou aplikaci.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?