Lavera Tělové mléko divoká růže, Body Spa 200 ml

Lavera Tělové mléko divoká růže, Body Spa 200 ml

Tělové mléko rozmazlí všechny vaše smysly. Luxusní vůně damascénské růže harmonizuje mysl a bio bambucké máslo spolu se slunečnicovým olejem se starají o výživu a hydrataci pokožky těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Tělové mléko Lavera Body Spa divoká růže rozmazlí všechny vaše smysly. Luxusní vůně damascénské růže harmonizuje mysl a bio bambucké máslo spolu s panenským slunečnicovým olejem se zase starají o výživu a hydrataci vaší tělové pokožky.

Bambucké máslo pleť výrazně hydratuje a regeneruje. Pomáhá urychlovat hojení drobných oděrek a popraskané, suché kůže. Obnovuje přirozený ochranný hydrolipidový kožní film, který pomáhá udržet vláhu uvnitř pokožky a zabraňuje jejímu vysychání a poškozování. Za studena lisovaný slunečnicový bio olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které jsou v něm díky velmi šetrnému zpracování zachovány ve velkém množství. Ty jsou důležité pro správnou funkci pokožky a podporují její regeneraci.

Vůně růží se v aromaterapii využívá pro nastolení psychické rovnováhy a znovunalezení ztraceného sebevědomí. Je vhodná zvláště pro ženy, kterým pomáhá překonávat úzkostné stavy a různé splíny. Hydrolát z damascénské růže a extrakt z růže stolisté mají kromě krásné vůně i skvělé uklidňující a regenerační účinky na pleť.

Pro vláčnou pokožku

Tělové mléko Lavera zcela promění vaši pokožku. Je perfektním společníkem pro vaši každodenní koupel či sprchu a pomáhá okamžitě zmírnit vysušení pleti. Tělové mléko Lavera využívá cenných a účinných přírodních ingrediencí, které pronikají do hlubokých vrstev kůže a pomáhají ji regenerovat a stimulovat přirozené ochranné procesy. 

Rozmazlujte se

Tělové mléko Lavera má hedvábně jemnou konzistenci, která se snadno roztírá po pokožce a jeho aplikace je rovnoměrná. Mléko nevytváří na pokožce neprodyšný nános a naopak ji nechává dýchat. Pokožka není po nanesení ulepená a již po několika málo okamžicích po aplikaci se můžete obléknout. Mléko je tak perfektní i pro chvíle, kdy máte po ránu naspěch.

Důkladná hydratace

Tělové mléko Lavera promění vaši koupelnu v luxusní lázně a dokonale hýčká vaši pokožku pomocí přírodních složek. Bambucké máslo má silné vyživující schopnosti a zjemní vaši pokožku. Spolu se slunečnicovým olejem se tak postará o uzamknutí potřebné hydratace v pokožce a posiluje její přirozenou obnovovací a revitalizační schopnost.

Omamná vůně

Tělové mléko Lavera obsahuje výtažek z růže, který nejen, že příznivě působí na pokožku, ale zároveň dodává mléku lahodnou vůni, která působí stimulačně na všechny vaše smysly. Vůně divoké růže je velice ženská a magická, pomáhá harmonizovat vaši psychiku a umocní relaxaci. Aroma růže zároveň pomáhá podporovat zdravé ženské sebevědomí.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na pokožku celého těla a lehce rozetřete.

Typy pokožky: citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, D-30974 Wennigsen Německo, www.lavera-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?