Lavera Tělové mléko levandule a aloe vera, Body Spa 200 ml

Lavera Tělové mléko levandule a aloe vera, Body Spa 200 ml

  • Bez DPH 164 Kč

Meditativní levandulová vůně tělového mléka přináší uklidnění a relaxaci. Bambucké máslo a kvalitní slunečnicový olej pečují o výživu a zvláčnění pokožky. Šťáva z aloe vera uklidňuje a hydratuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Meditativní levandulová vůně tělového mléka Lavera Body Spa přináší uklidnění a relaxaci. Bambucké máslo a kvalitní za studena lisovaný slunečnicový olej pečují o výživu a zvláčnění pokožky. Šťáva z Aloe vera pleť uklidňuje a hydratuje. Po použití zanechá pokožku hedvábně jemnou, hladkou, s krásně zdravým odstínem. 

Bambucké máslo a panenský slunečnicový olej obsahují velké množství nenasycených kyselin a vitaminů rozpustných v tucích a také antioxidantů, které jsou nezbytné pro výživu a regeneraci pokožky. Pomáhají obnovovat ochranný hydrolipidový film a předcházet tak ztrátám vlhkosti a vysušování pleti.

Rostlina aloe vera je díky svým zklidňujícím a hydratačním účinkům skvělá zejména na suchou a podrážděnou pokožku. Zároveň má mírně dezinfekční vlastnosti, a napomáhá tak předcházet různým kožním onemocněním a zánětům. Levandulová voda působí aromaterapeuticky konejšivě na podrážděnou mysl a pomáhá při potížích s usínáním.

Pro vláčnou pokožku

Tělové mléko Lavera zcela promění vaši pokožku. Je perfektním společníkem pro vaši každodenní koupel či sprchu a pomáhá okamžitě zmírnit vysušení pleti. Tělové mléko Lavera využívá cenných a účinných přírodních ingrediencí, které pronikají do hlubokých vrstev kůže a pomáhají ji regenerovat a stimulovat přirozené ochranné procesy. 

Rozmazlujte se

Tělové mléko Lavera má hedvábně jemnou konzistenci, která se snadno roztírá po pokožce a jeho aplikace je rovnoměrná. Mléko nevytváří na pokožce neprodyšný nános a naopak ji nechává dýchat. Pokožka není po nanesení ulepená a již po několika málo okamžicích po aplikaci se můžete obléknout. Mléko je tak perfektní i pro chvíle, kdy máte po ránu naspěch.

Důkladná hydratace

Tělové mléko Lavera promění vaši koupelnu v luxusní lázně a dokonale hýčká vaši pokožku pomocí přírodních složek. Bambucké máslo má silné vyživující schopnosti a zjemní vaši pokožku. Spolu se slunečnicovým olejem se tak postará o uzamknutí potřebné hydratace v pokožce a posiluje její přirozenou obnovovací a revitalizační schopnost.

Relaxační vůně

Tělové mléko Lavera zklidní vaše smysly díky relaxačnímu aroma levandule, která harmonizuje vaši psychiku a pomáhá odplavit stres a starosti všedního dne. Vůně levandule zmírňuje jakékoliv napětí a je výborným pomocníkem také při potížích s usínáním. Obsažená šťáva z aloe vera zároveň uklidňuje pokožku a brání jejímu podráždění.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na pokožku celého těla a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?