Florascent Toaletní voda Eglantine, Edition de Parfum 30 ml

Florascent Toaletní voda Eglantine, Edition de Parfum 30 ml

Toaletní voda Eglantine je nádherná, romantická vůně pro ženy. Vůně divokých růží a příjemně ovocná mandarinka tvoří dokonalou kombinaci, kterou si určitě zamilujete.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Toaletní voda Florascent Eglantine je nádherná, romantická vůně pro ženy a po jejím použití se budete cítit jednoduše skvěle! Vůně divokých růží a příjemně ovocná mandarinka tvoří dokonalou kombinaci, kterou si určitě zamilujete.

V toaletní vodě Eglantine se jedinečně snoubí květinové vůně s těmi ovocnými. Květiny jsou zastoupeny divokou růží, kosatcem, mimózou a jasmínem, zatímco ovocné tóny reprezentuje osvěžující mandarinka a nasládlá meruňka. Kombinaci těchto květinovo - ovocných tónů ještě podtrhne santalové dřevo, hřejivá vanilka a tonka. S touto vůní si budete připadat jako víla tančící na rozkvetlé louce...

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?