MÁDARA Tonizující pleťová mlha, Time Miracle 100 ml

Cellular Nutrients Toning Mist

MÁDARA Tonizující pleťová mlha, Time Miracle 100 ml

Cellular Nutrients Toning Mist

Tonizující pleťová mlha osvěžuje zralou pokožku a zároveň jí dodává zdravější pěstěný vzhled. Složení bohaté na výživnou šťávu z březových lístků a Aloe vera eliminuje známky stárnutí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tonizující pleťová mlha MÁDARA Time Miracle osvěžuje zralou pokožku a zároveň jí dodává zdravější pěstěný vzhled. Složení bohaté na výživnou šťávu z březových lístků a Aloe vera společně s extrakty z ovoce a severských bylinek dodává pokožce živiny a eliminuje známky stárnutí pleti.

Tonizující mlha intenzivně pečuje díky složení bez kapky vody. Obsahuje totiž pouze čisté šťávy z břízy a Aloe vera v kombinaci s výtažky z borůvky a rakytníku a extraktů ze severských bylinek, jako je svízel, jetel a kaštan. Společně tvoří vysoce účinný rostlinný komplex, který zralou pokožku posiluje, zpevňuje a podporuje její přirozené regenerační schopnosti.

Použití: Tonikum aplikujte na čistou odlíčenou pokožku obličeje a nechte vstřebat. Používejte nejlépe jako poslední krok ranní i večerní péče či pro osvěžení pokožky kdykoliv během dne.

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?