Jason Tuhý deodorant levandulový 71 g

Jason Tuhý deodorant levandulový 71 g

 • Značka: Jason
 • Balení: 71 g
 • Dostupnost: Skladem u dodavatele
 • Certifikáty: LEAPING BUNNY
 • Hodnocení:
 • Bez DPH 135 Kč

Jemný deodorant v komfortní tuhé formě účinně chrání proti nepříjemnému zápachu z pocení. Příjemná levandulová vůně působí uklidňujícím efektem a zároveň dlouhodobě neutralizuje zápach.

Náhled složení

kompletní složení
 • Výborné
 • Velmi dobré
 • Přijatelné
 • Špatné
 • Nepřijatelné

Jason Tuhý deodorant levandulový je skvělým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Díky příjemné tuhé formě je jeho použití opravdu komfortní, rychle zasychá, a proto se můžete ihned po aplikaci obléci bez rizika vzniku bílých skvrn na vašich šatech. Rovnoměrné nanesení zaručí dlouhodobý efekt, na který se můžete spolehnout v jakoukoliv denní dobu.

Kvalitní složení s přírodními výtažky neobsahuje potenciálně škodlivé ingredience, je zcela bez aluminia, parabenů či ftalátů. Zároveň nevysušuje jemnou pokožku podpaží a nezpůsobuje její podráždění. Extrakt z grapefruitu přináší celodenní svěžest a díky ovocným enzymům napomáhá eliminovat bakterie rozkládající pot a způsobující nepříjemný odér.

Příjemná lehká vůně levandule neutralizuje zápach a její uklidňující aroma má pozitivní vliv na tělo i mysl. Levandulový olej má zároveň mírné dezinfekční a antibakteriální účinky, díky čemuž posiluje deodorační schopnosti tohoto přípravku. Rýžový škrob efektivně vstřebává pot a vitamin E napomáhá zvláčnit pokožku v podpaží. Díky tomu poskytuje tento přírodní deodorant účinnou, avšak šetrnou ochranu proti pocení.

Použití: Deodorant aplikujte nejlépe ráno po koupeli na suchou čistou pokožku podpaží.

Upozornění: Nepoužívejte bezprostředně po oholení. Neaplikujte na poraněnou pokožku!

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nádherná vůně, ale nefunguje / Sayako 21. 7. 2014 18:34

Nepatřím mezi silně potící se jedince, přesto v těchto horkých dnech je i pro mě deodorant nezbytnost. Deo jsem si koupila jako zdravou náhradu klasických deodorantů, bohužel ale ani zdaleka mě neochrání jako ty \"nezdravé\" - už za chvilku mám takové ulepené podpaží a vůně je tytam...akorát jde cítit pot :-/

Nefunguje / Martina 19. 8. 2014 19:27

Tento deodorant rozhodně nedoporučuji. Ani trochu nepomáhá. Pro mne zklamání za hodně peněz.

Krásná vůně / Martina 9. 9. 2013 11:24

Deodorant díky obsaženému levandulovému oleji báječně voní. Navíc i mě, silně potícímu se člověku, pomáhá. Nahradil dlouho používanou Rexonu..

Spokojenost / Daniela 6. 7. 2015 22:06

S deodorantem jsem naprosto spokojená. Podpaží krásně voní i po x hodinách v horkém dni. Co se týče ceny, přijde mi adekvátní, vzhledem k tomu, že deodorant vydrží ohromně dlouho :-) Pravidelně střídám zklidňující jemnou levanduli se svěží vůní aloe vera.

Deoš / Zuzana 7. 8. 2015 14:04

Kůže si na něj musí zvyknout, nejdřív se potí, ale cca za 14 dní se nepotí a funguje .

Zklamání / Siala 23. 8. 2015 21:11

Tak já se musím žel přidat k negativním průzkumníkům tohoto deodorantu... Je pravdou, že na mě nestačí ani komerční antiperspiranty ale přeci jen zmírní pot alespoň trochu a hlavně po nich nejsem cítit... tento deodorant opravdu silně voní, zvláště při nanášení, ale s pocením nepomůže ani trochu (vím, že nemůže moc, ale alespoň minimální pomoc jsem čekala) a do hodiny páchnu jak mokrý pes... Možná je můj pot vážně jen příliš agresivní, ale já ho žel dál doporučit nemohu =(

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?