Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Jason Tuhý deodorant pro muže 71 g

Jason Tuhý deodorant pro muže 71 g

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Tuhý deodorant pro muže bez obsahu hliníkových solí nabízí účinnou ochranu před pocením a nepříjemným zápachem díky kvalitnímu složení z přírodních ingrediencí, které zaručí dlouhotrvající svěžest.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhý deodorant Jason pro muže nabízí efektivní a šetrnou ochranu před pocením. Byl vyvinut především pro specifické požadavky a nároky mužské pokožky. Díky kvalitnímu složení zvládá nejen běžný den, ale i náročnější okamžiky, například v období zvýšeného stresu či v teplém počasí. Je také skvělým partnerem pro sport a tělesnou aktivitu.

Deodorant neobsahuje potenciálně škodlivé syntetické ingredience, jako jsou hliníkové soli, ftaláty či parabeny. Díky tomu je vhodný i na citlivou pokožku, kterou nedráždí a nezpůsobuje její zarudnutí. Kombinace kukuřičného škrobu se sodou bikarbonou má vysoký absorbční efekt, díky čemuž účinně vstřebává pot a udržuje vaše podpaží dlouhodobě suché.

Extrakt ze semínek grapefruitu s vysokým obsahem rostlinných enzymů napomáhá zabraňovat množení bakterií rozkládajících pot. Osvěžující šťáva z Aloe vera působí zklidňujícími a chladivými účinky a spolu s antibakteriálním výtažkem z vilínu virginského vás chrání po celý den před potem a vznikem nepříjemného zápachu.

Použití: Deodorant aplikujte nejlépe ráno po koupeli na suchou čistou pokožku podpaží.

Upozornění: Nepoužívejte bezprostředně po oholení. Neaplikujte na poraněnou pokožku!

Výrobce: Jason Natural Products Consumer Relations, 4600 Sleepytime Dr. , CO 80301 , Boulder, Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?