Desert Essence Tuhý deodorant tea tree a levandule 70 ml

Desert Essence Tuhý deodorant tea tree a levandule 70 ml

  • Bez DPH 186 Kč

Přírodní tuhý deodorant Tea tree a levandule vás zahalí do příjemné květinové vůně a zároveň ochrání před vznikem tělesného zápachu. Složení bez obsahu solí hliníku pečuje o citlivou pokožku podpaží.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní tuhý deodorant Desert Essence Tea tree a levandule vás zahalí do příjemné květinové vůně a zároveň vás ochrání před vznikem tělesného zápachu. Kvalitní složení bez obsahu solí hliníku pečuje o citlivou pokožku podpaží, vyživuje ji a chrání ji před podrážděním.

Deodorant Desert Essence eliminuje tělesný zápach díky obsahu tea tree oleje, neemového oleje a výtažků z vilínu viržinského. Tyto bylinky mají výborné dezinfekční a antibakteriální schopnosti. O zklidnění citlivé pokožky se postará Aloe vera, které pokožku zjemní a vyživí.

K tomu, abyste 'nebyli cítit', nemusíte ucpávat potní póry solemi hliníku. Sám pot o sobě není cítit. Zápach vzniká až v okamžiku, kdy se pot dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Proto stačí, když zlikvidujete bakterie a je po zápachu! A o to se výborně postará právě obsažené tea tree, neem a vilín.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte ráno na suché čisté podpaždí.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou či poraněnou pokožku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

tea tree deo / michaela 17. 7. 2012 21:53

miluji ho, funguje :)

Nejlepší přírodní deodorant / Kristýna P. 13. 1. 2016 15:19

Deodorant je pohodlný na používání, má jemnou přírodní vůni a co je nejdůležitější - funguje! Vydrží celý den, zvládne osmihodinovou pracovní dobu v kanceláři i večerní úklid bytu. I cena je v pohodě.

stopy / lucie 26. 1. 2014 22:21

Nezanechává stopy na oblečení?

Re: stopy / nicki 27. 1. 2014 12:20

neměl by... jelikož je čirý, pouze mírně do žluta, ale průhledný

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?