ZAO Tužka na rty 610 Red Copper 1,17 g

ZAO Tužka na rty 610 Red Copper 1,17 g

Konturovací tužka na rty v nestárnoucím červeném odstínu vytvaruje vaše rty a je skvělým podkladem pro rtěnku. Můžete ji použít také samostatně a vyplnit s ní celou plochu rtů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Tužka na rty 610 Red Copper z vás udělá pravou femme fatale díky měděně červenému odstínu. Pro matný vzhled ji použijte samostatně nebo ji doplňte svým oblíbeným leskem na rty či rtěnkou. Červená barva rtů je nestárnoucí klasikou a sluší každému.

Konturovací tužka na rty je nejlepším přítelem rtěnky. Dokáže zvýraznit její odstín a prodloužit její výdrž. Zároveň vytvarujte vaše rty a rtěnka se nebude rozpíjet. Snadno s ní opravíte jakékoliv nedokonalosti či srovnáte tvar vašich rtů. Je dostatečně měkká, aby se dobře nanášela a byla maximálně komfortní.

Jemná krémová textura tužky na rty usnadní její aplikaci a zároveň rty nadměrně nevysušuje. Bambucké máslo rty vyživuje a udržuje je dlouhodobě vláčné, zatímco vitamin E funguje jako účinný antioxidant. Tužky na rty ZAO tak zdokonalí vaše líčení díky síle přírodních ingrediencí.

Použití: Tužkou si zvýrazněte linii rtů nebo ji použijte místo rtěnky.

Barva: červená, měděná

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?