Batex Vlněná přikrývka 07

Batex Vlněná přikrývka 07

  • Značka: Batex
  • Balení: 240x220 cm, 3.2 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Prošívaná přikrývka ve velkorysém rozměru pro dvě osoby v prodloužené velikosti vám zaručí zdravý a ničím nerušený spánek. Je plněná čistou ovčí vlnou pro udržení teplotního komfortu po celou noc.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Vlněná přikrývka je kvalitní výrobek z těch nejlepších přírodních a syntetických materiálů. Lůžkoviny české firmy Batex se vyznačují vysokou precizností zpracování, jenž je zcela v souladu s těmi nejmodernějšími požadavky na zdravý spánek. Klasické vlněné přikrývky jsou vyráběny v mnoha velikostech a gramážích náplně tak, aby se maximálně přizpůsobily vašim indiviuálním požadavkům.

Tato vlněná přikrývka v prodloužené délce a rozměru pro dvě osoby vás příjemně překvapí svou mimořádnou hřejivostí. Ovčí vlna je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro plnění lůžkovin díky svým výjimečným vlastnostem. Má schopnost dynamicky se roztahovat či smršťovat podle okolní teploty a uchovat tak dokonalý teplotní komfort po celou noc.

Zároveň se nemusíte bát ani nadměrného pocení díky její vysoké prodyšnosti. Ihned odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla a udržuje tak optimální teplotu. Ovčí vlna je vhodná také pro alergiky díky své velice nízké prašnosti. Povrchovým materiálem této přikrývky je kvalitní tkanina ve složení bavlna polyester, jenž je příjemná k pokožce a zaručuje dlouhodobou životnost. Hmotnost náplně 3,2 kg.

hmotnost: 3,2 kg
rozměry: 240x200 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 50% bavlna, 50% polyester
barevná provedení: modrá, bílá, růžová

Použití: Přikrývky nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?