Batex Vlněný polštář 13

Batex Vlněný polštář 13

  • Značka: Batex
  • Balení: 60x45 cm, 0.7 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Polštář v klasickém hladkém provedení nabízí optimální oporu pro vaši krční páteř a díky své tvarové stálosti uvolňuje namáhané šíjové svalstvo. Je plněn stoprocentní ovčí vlnou bez příměsí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Vlněný polštář v klasickém hladkém provedení vás překvapí svou kvalitou zpracování z těch nejlepších přírodních a syntetických materiálů. Nabízí optimální oporu pro hlavu a krční páteř díky své tvarové stálosti a napomáhá tak uvolnit často namáhané šíjové svalstvo. Díky tomu prohlubuje relaxační potenciál spánku a dlouhodobě působí preventivně proti bolestem hlavy a páteře.

Tento polštář je plněný čistou ovčí vlnou, jenž je vůbec nejoblíbenějším přírodním materiálem pro výrobu lůžkovin. Ovčí vlna má schopnost přizpůsobovat se aktuálním teplotním podmínkám v okolí a proto jsou výrobky z ní vhodné pro celoroční použití. Úcinně chrání proti nadměrným ztrátám tepla, což působí blahodárně na šíjové svalstvo.

Produkty z ovčí vlny jsou vhodné také pro alergiky díky své nízké prašnosti. Každé vlákno ovčího rouna je obaleno rovnoměrnou vrtsvou lanolinu, jenž vytváří prostředí nevhodné pro roztoče. Povrchovým materiálem tohoto polštáře je kvalitní tkanina ve složení bavlna polyester, jenž je příjemná k pokožce a má dlouhotrvající životnost.

hmotnost: 0,7 kg
rozměry: 60x45 cm
náplň: 100% ovčí vlna
povrchový materiál: 50% bavlna, 50% polyester
barevná provedení: bílá, modrá, růžová

Použití: Polštáře nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Polyester

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?