English Tea Shop Wellness čaj Detox

English Tea Shop Wellness čaj Detox

Detoxikační wellness čaj potěší osvěžující bylinkovou chutí a má pozitivní vliv na zdraví. Lístky kopřivy, máty a dalších bylin i koření působí močopudně a urychlují vylučování škodlivých látek z těla.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Detoxikační wellness čaj English Tea Shop vás potěší osvěžující bylinkovou chutí a současně má pozitivní vliv na zdraví celého těla. Obsažené lístky kopřivy, máty a dalších bylin i koření působí močopudně a urychlují vylučování škodlivých látek z těla ven. Díky tomu se Detox čaj perfektně hodí jako součást pitného režimu při očistných kúrách i redukčních dietách.

Wellness čaj kombinuje účinné a osvědčené bylinky, jako je máta peprná, rozmarýn, bezový květ a kopřiva společně s voňavým fenyklem, kurkumou či lékořicí. Společně tvoří příjemnou povzbuzující chuť a současně stimulují činnost lymfatického systému. Obzvlášť kopřiva je známá pro své močopudné a pročišťující účinky, mírně odvodňuje a brání zadržování vody v těle.

Detox čaj navíc upravuje peristaltiku střev, a to díky obsahu pískavice. Ta ustálí vyprazdňování a navíc působí pozitivně i při zvýšené hladině cholesterolu. Díky jedinečné kombinaci bylinek a koření si můžete wellness čaj dopřávat pravidelně a dlouhodobě, buď jako součást očistné kúry či diety, nebo jen tak pro chuť.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Můžete podle chuti přisladit medem.

Tip: Užívejte max. 3 šálky čaje denně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Máta (32 %) , Máta peprná (16 %) , Pískavice (12 %) , Fenykl (10 %) , Bezový květ (8 %) , Kurkuma (5 %) , Citronová kůra (5 %) , Kopřiva list (4 %) , Rozmarýn (4 %) , Lékořice (3 %) , Arálie papírodárná (2 %)

Možné alergeny: Citronová kůra

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?