English Tea Shop Wellness čaj Detox, bio

English Tea Shop Wellness čaj Detox, bio

Detoxikační wellness čaj potěší osvěžující bylinkovou chutí a kromě toho obsahuje napříklak kopřivu, která podproruje přirozenou látkovou výměnu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Detoxikační wellness čaj English Tea Shop vás potěší osvěžující bylinkovou chutí a současně má pozitivní vliv na celý organismus. Obsažené lístky kopřivy či máty podporují přirozenou látkovou výměnu a přispívají k vyrovnanému energetickému metabolismu.

Wellness čaj kombinuje účinné a osvědčené bylinky, jako je máta peprná, rozmarýn, bezový květ a kopřiva společně s voňavým fenyklem, kurkumou či lékořicí. Společně tvoří příjemnou povzbuzující chuť. Obzvlášť kopřiva je známá pro své pozitivní účinky na fungování trávicího a vylučovacího systému. Bezový květ spolu s lékořicí dodává čaji lahodnější chuť. 

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Můžete podle chuti přisladit medem.

Tip: Užívejte max. 3 šálky čaje denně.

Upozornění: Čaj neslouží jako náhrada pestrého stravování. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Očista organismu

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Máta (32 %) , Máta peprná (16 %) , Pískavice (12 %) , Fenykl (10 %) , Bezový květ (8 %) , Kurkuma (5 %) , Citronová kůra (5 %) , Kopřiva list (4 %) , Rozmarýn (4 %) , Lékořice (3 %) , Arálie papírodárná (2 %)

Možné alergeny: Citronová kůra

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?