English Tea Shop Wellness čaj Detox

English Tea Shop Wellness čaj Detox

Skladem > 10 ks

Detoxikační wellness čaj potěší osvěžující bylinkovou chutí a kromě toho obsahuje napříklak kopřivu, která podproruje vylučování nadbytečných tekutin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Detoxikační wellness čaj English Tea Shop vás potěší osvěžující bylinkovou chutí a současně má pozitivní vliv na organismus. Obsažené lístky kopřivy či máty působí močopudně a urychlujívylučování škodlivých látekz těla ven. Díky tomu se Detox čaj perfektně hodí jako součást pitného režimupři očistných kúráchi redukci tělesné hmotnosti.

Wellness čaj kombinujeúčinné a osvědčené bylinky, jako je máta peprná, rozmarýn, bezový květ a kopřiva společně s voňavým fenyklem, kurkumou či lékořicí. Společně tvoří příjemnou povzbuzující chuť. Obzvlášť kopřiva je známá pro své močopudné apročišťující účinky, mírně odvodňuje a brání zadržování vody v těle.

Detox čaj navíc upravuje pH žaludečních šťáv i peristaltiku střev, a to díky obsahu pískavice. Ta kromě toho pomáhá optimalizovat metabolismus tuků i hladinu krevního cukru, a navíc působí pozitivně ipři zvýšené hladině cholesterolu. Díky jedinečné kombinaci bylinek a koření si můžete wellness čajdopřávat pravidelněa dlouhodobě, buď jako součást očistné kúry či diety, nebo jen tak pro chuť.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Můžete podle chuti přisladit medem.

Tip: Užívejte max. 3 šálky čaje denně.

Upozornění: Čaj neslouží jako náhrada pestrého stravování. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Očista organismu

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Máta (32 %) , Máta peprná (16 %) , Pískavice (12 %) , Fenykl (10 %) , Bezový květ (8 %) , Kurkuma (5 %) , Citronová kůra (5 %) , Kopřiva list (4 %) , Rozmarýn (4 %) , Lékořice (3 %) , Arálie papírodárná (2 %)

Možné alergeny: Citronová kůra

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?