Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

Knihy Zánět skrytý zabiják, David Frej 311 stran

Knihy Zánět skrytý zabiják, David Frej 311 stran

Uložit na seznam přání
Značka: Knihy
Balení:
Uložit na seznam přání
335

Zánět je často podceňovaným problémem, který bývá příčinou různých chronických a civilizačních onemocnění, která se projevují například únavou, vyrážkami, alergiemi a podobně.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Chlorella, spirulina, alfalfa. Říká vám to něco? Chcete se nejen o těchto "zelenáčích" dozvědět vše, co vás zajímá? Kniha Zelené potraviny, jejíž autorkou je Maria Dallen, vás zavede do světa zelených potravin, které stále nabývají na popularitě. Na 113 stranách se dozvítevšechny důležité informace,které by vás o potravinách, jako jemladý ječmen, pšenice či sladkovodní i mořskéřasy,mohly zajímat.

Kniha poutavým způsobem pojednává oblahodárných účincíchzelených potravin, které obsahují všechny důležité výživové látky v ideálním poměru. Jsou bohaté na chlorofyl a mají hojivé, protizánětlivé či detoxikační účinky. Stále nevíte, jaká zelená potravina je pro vás ta pravá? Přesně proto je zde kniha od Marii Dallen. Dozvíte se v ní třeba o tom, které konkrétní potravinyvám pomohoupři různých zdravotních potížích, jak takové prospěšné zelené rostlinyzpracovávat,ale třeba i jak jepěstovatv domácích podmínkách.

Složení:

Papír
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Papír