Lavera Zářivý rozjasňovač 02 perleťově růžový, Trend Sensitive 2014 4 g

Lavera Zářivý rozjasňovač 02 perleťově růžový, Trend Sensitive 2014 4 g

  • Bez DPH 107 Kč

Zářivý rozjasňovač je multifunkční přípravek, který se rychle stane nepostradatelnou součástí vašeho kosmetického arzenálu. Třpytivé pigmenty pleť nádherně rozzáří a dodají pokožce oslnivé kouzlo.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zářivý rozjasňovač Lavera 02 perleťově růžový je multifunkční přípravek, který se rychle stane nepostradatelnou součástí vašeho kosmetického arzenálu. Třpytivé pigmenty pleť nádherně rozzáří a dodají pokožce oslnivé kouzlo. Rozjasňovač má lehkou krémovou texturu, která umožňuje snadné nanášení a dokonalé splynutí s pletí.

Skvělý, všestranně použitelný produkt lze využít mnoha způsoby. Krémový rozjasňovač můžete nanést na oční víčka místo klasických očních stínů, a váš pohled bude neodolatelný a krásně prozářený. Pokud ho nanesete pod spodní linii řas, vaše oči se opticky zvětší a budete nepřehlédnutelná. Nanesením na lícní kosti a tváře lze obličej lehce vystínovat a zdůraznit tak své přednosti. Krémový rozjasňovač lze také použít na střed rtů a poté je přetřít bezbarvým nebo lehce zabarveným leskem - rty budou mít díky tomu krásně plný tvar. 

Přirozené rozjasnění

Rozjasňovač Lavera ihned promění vaše líčení a dodá vaší tváři plasticitu. Rozjasňovač je šikovným pomocníkem, který rozzáří vaši tvář v několika málo okamžicích a dokáže vymazat známky únavy z vaší tváře. Rozjasňovač nanášejte na vrchol lícních kostí, pod obočí, do vnitřního koutku oka pro otevření pohledu či nad horní ret pro zvětšení objemu rtů. 

Kvalitní ingredience

Rozjasňovač Lavera je tvořen přírodními ingrediencemi, které dekorativní kosmetice nejen dodávají skvělé vlastnosti, ale zároveň mají vliv také na kvalitu pokožky. Přírodní složení rozjasňovače pokožku nezatěžuje a neucpává její póry. Rozjasňovač má lehounkou krémovou konzistenci, díky které se snadno roztírá a ihned splyne s přirozenou strukturou pleti.

Pro dokonalé líčení

Jojobový olej spolu s arganovým olejem a kakaovým máslem pokožku nevysušují a naopak jí dodávají potřebnou výživu. Rozjasňovač snadno nanesete prsty houbičkou či štětcem a rozetřete do ztracena. Oslnivé minerální pigmenty skvěle odrážejí světlo a vytvoří tak na vaší tváři 3D efekt. Jemně narůžovělý odstín dodá vaší pleti odpočatý a zářivý vzhled.

Použití: Ke zvýraznění a rozjasnění na tváře, rty i oči. Malé množství přípravku naneste pomocí konečků prstů a vklepejte do pleti v partiích, které chcete zdůraznit.

Tip: Díky multifunkčnímu využití je rozjasňovač ideální na cesty - zastoupí rtěnku, oční stíny i tvářenku. Aplikujte rozjasňovač k vnitřním koutkům očí a pod lícní kosti, čímž rozjasníte svůj pohled a celkově vaši pleť.

Detailní složení a vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Úžasný / Blanka 6. 4. 2017 18:20

Skvělý výrobek!!! Pokud máte rády krémové produkty, doporučuji. Nádherná barva, krásně se roztírá. Používám na lícní kosti, pod obočí a nad horní ret.

Krásný. / Alena 18. 11. 2017 13:26

Opravdu velmi pěkný, přirozeně vypadající rozjasňovač. Snadná aplikace prsty (já jej vklepávám na makeup).

Příjemný rozjasňovač / Klára 17. 1. 2017 16:54

Příjemný odstín i konzistence, dobře se s ním pracuje. Rozjasňovač nanáším pod oči, na nos, bradu a na srdíčko nad rty, příjemně rozzáří obličej a vytvoří 3D efekt na tváři opticky oploštělé make-upem.

Výborný rozjasňovač / Klára J 28. 1. 2017 20:59

Naprosto mi vyhovuje.Krásně se roztírá a hází nádherné odlesky.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?