Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Luehders Zázvorové a ovocné želé bonbony

Luehders Zázvorové a ovocné želé bonbony

Zázvorové veganské bonbony jsou vyrobené ze směsi ovocných šťáv a kandovaného zázvoru. Neobsahují syntetická barviva ani aromata.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zázvorové a ovocné želé bonbony s příchutí limetky, citronu, jablka a ibišku od značky Luehders obsahují vysoký podíl ovocných šťáv doplněných o kandovaný zázvor. Na bonbonech si pochutnají nejenom ti nejmenší, ale také mlsní dospěláci. Neobsahují želatinu a jsou tak proto vhodné i pro vegany.

Bonbony nejsou dobarvovány syntetickými barvivy a ani dochucovány syntetickými aromaty. Jejich výrazná barva je docílena výtažky z mrkve, spiruliny či světlice. Měkké a chutné bonbony nejsou přeslazené, ale mají příjemnou svěží ovocnou chuť.

Sladkosti a cukrovinky od značky Luehders mají více než 100 letou tradici. Jsou vyráběny z chutného ovoce z celého světa, ale i od lokálních dodavatelů. Většina výrobků je vhodná pro vegany.

Vyrobeno v Německu.

Skladování: Uchovávejte v chladu a suchu v originálním obalu při teplotě od +16 do +18°C

Ostatní kategorie: Čaje a cukrovinky

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kandovaný zázvor: Kandovaný zázvor (57 %) , Třtinový cukr 80% ovocná šťáva z koncentrátů: Jablko, Limeta Želírující činidlo: Pektin Regulátor kyselosti: Kyselina citronová, Citrát tridraselný Barvivo - koncentráty: Černá mrkev, Spirulina, světlice : Přírodní příchuť citronu a ibišku Glazura: Karnaubský vosk

Obal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?