MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Keiko Zelený čaj Kabusecha Genmaicha, bio 50 g

Keiko Zelený čaj Kabusecha Genmaicha, bio 50 g

Značka: Keiko
Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
218
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Oblíbený japonský čaj obsahuje směs čajových lístků z druhého sběru, praženou rýži a čerstvě namletý čaj Matcha. Díky tomu má lehce nasládlou chuť a zajímavou jemnou praženou příchuť.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Sypaný zelený čaj Keiko Kabusecha Genmaicha obsahuje směs čajových lístků a stonků z druhého sběru, praženou rýži a mletý čaj matcha. Díky této kombinaci má získaný nálev přirozeně sladkou plnou chuť s příjemnými praženými podtóny. Lístky čaje jsou před sklizní zastíněny a získávají tak výraznější aroma a mají vyšší obsah chlorofylu.

Směs zelených japonských čajů z druhého sběru obsahuje nejenom lístky, ale také stonky, které jsou po sklizni fermentovány horkou párou. Čajové lístky jsou navíc doplněny o čerstvě namletý zelený čaj Matcha a praženou rýži, která nápoji dodá jemnou příjemně sladkou chuť. Šálek má jasnou, svěží zelenou barvu a plnou chuť se sladkými podtóny rýže.

Příprava: 5 gramů čaje zalijte 0,3l čerstvě převařené vody o teplotě 65-70 °C a louhujte po dobu 40 sekund až 1 minuty. Z jedné dávky lze připravit až 3 nálevy, kdy čaj necháme louhovat pouze 15 sekund.

Výrobce: KEIKO Tea Traders Company Pte. Ltd, 435 Orchard Road, Wisma Atria , 238877, Singapore , Japonsko , tel: 65-6701-8248

Z blogu (3)

5 důvodů, proč je zelený čaj zdravý

Čaj jako žádný jiný: Matcha čaj

Pomáhá japonský klenot matcha skutečně spalovat tuky?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: