TeaTao Zelený čaj Sencha Miyazaki Superior 50 g

TeaTao Zelený čaj Sencha Miyazaki Superior 50 g

Sencha Miyazaki Superior TeaTao je vysoce kvalitní druh japonského zeleného čaje, který roste v horských cedrových a cypřišových lesích prefektury Mijazaki, jenž se nachází na jižní straně ostrova Kjúšú.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sencha Miyazaki Superior TeaTao je vysoce kvalitní druh japonského zeleného čaje, který roste v horských cedrových a cypřišových lesích prefektury Mijazaki, jenž se nachází na jižní straně ostrova Kjúšú. Čajové lístky byly sklizeny při první sklizni v pozdním dubnu. Díky tomu má hotový, světle zelený až žlutozelený nálev zeleně mandlovitou, travnatou chuť s lehce citrusovými podtóny.

Zelený čaj má vysoký obsah antioxidantů, které chrání tělo před oxidačním poškozením. Nejvýznamnějšími jsou flavonoidy epikatechin a katechin, které pomáhají zpomalovat stárnutí těla a zlepšují činnost mozku. V japonských a čínských zemích věří, že kvalitní zelený čaj dokáže snížit i riziko vzniku kardiovaskulárních chorob a rakoviny.

Příprava: Při prvním nálevu zalijte 4-6 gramů čaje 0,3 l převařené vody o teplotě 60-70 °C. Nechejte louhovat 15-30 vteřin. Další nálevy louhujte podle chuti.

Skladování: Skladujte v chladnu, suchu a temnu.

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?