Mastic spa Zeštíhlující gel, Liposvelte 150 ml

Chocomastic Fast Action Gel

Mastic spa Zeštíhlující gel, Liposvelte 150 ml

Chocomastic Fast Action Gel

Zpevňující a zeštíhlující gel Liposvelte výrazně zpevňuje problematické partie a pomáhá bojovat proti celulitidě. Kakaové máslo vyživuje pokožku a zanechává ji krásně hladkou a jemnou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zpevňující a zeštíhlující gel Liposvelte Mastic Spa viditělně zpevňuje problematické partie stehen a hýždí a pomáhá bojovat proti celulitidě. Kakaové máslo vyživuje, zvláčňuje pokožku a zanechává ji krásně hladkou a jemnou. Napomáhá urychlovat hojení drobných poranění a zlepšovat stav jizev i pajizévek strií.

Výtažek z kaštanu koňského působí tonizačně, detoxikuje a prokrvuje pokožku. Obsahuje účinnou látku escin, která odbourává přebytečný obsah vody v podkožních tkáních a pomáhá tak k posilování pokožky.

Masticha je vzácný druh pryskyřice, která se získává ze stromu řečíku lentišku, který roste pouze na řeckém ostrově Chios. Masticha má unikátní schopnost zpomalovat rozpad kolagenových vláken. Navrací tak pokožce zpět mladistvý vzhled, pevnost a pružnost.

Kofein má nejen povzbuzujicí účinky při vnitřní konzumaci, ale přispívá také k lepšímu vzhledu pokožky. Zrychluje mikrocirkulaci krve, čímž urychluje a usnadňuje vyplavování škodlivých látek pomocí lymfy. Díky jeho prokrvující schopnosti je pokožka zpevněná, hladká a má přirozeně zdravý a rozjasněný odstín.

Použití: Naneste tenkou vrstvu na ošetřovaná místa. Po aplikaci budete cítit horko, které postupně vymizí. Po použití důkladně umyjte ruce mýdlem.

Skladování: Skladujte uzavřené za pokojové teploty. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nepoužívejte jestliže máte citlivou pokožku, křečové žíly, vnější záněty žil anebo jiná podráždění kůže.

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?